15
new stories - click to show

Jakub Stich

Related to

Jakub Štich jde ve šlépějích svého otce. Ještě jsem nespadnul, svěřuje se

26.December » Deník.cz
Jakubovi jsou teprve čtyři a půl. A už bruslí. Chce být jako táta, který hraje v hokejové extralize. "Hlavní je, že děti mají pohyb," říká David Štich, který společně s manželkou sleduje Jakubovy první kroky na ledě.

Loupež v Poštovním muzeu aneb Kdo ukradl modrého Merkura?

18.August » ČRo 2 - Praha
V březnu 1970 zmizel z Poštovního muzea v Praze vzácný osmdesátiblok poštovních známek. Nejen pražští kriminalisté byli na nohou, šlo totiž o událost mezinárodního měřítka.

Mistr podvodník. Skutečného radu Vacátka ale nepřevezl

4.August » ČRo 2 - Praha
Seznam jeho falešných jmen je úctyhodný. Dokázal podvést a obrat desítky lidí. Prokázal skvělé herecké nadání, když se mu podařilo podvést i policii.

Romeo, nebo vrah? Případ nešťastné lásky ukončila smrt jednoho z milenců

21.July » ČRo 2 - Praha
Případ jako ze Shakespeara: láska, které nikdo nepřál, skončila smrtí. Byla to ale vražda, nebo pokus o dvojitou sebevraždu? Úkol pro četníky z Jehnic.

Nikdo mě neviděl. Případ jediné vykonané exekuce v Brně za první republiky

14.July » ČRo 2 - Praha
Za brutální dvojnásobnou vraždu obyvatel fary dostal tulák trest smrti. Milosti prezidenta se nedočkal. Šlo o jedinou popravu v Brně za celou dobu trvání první republiky.
Zdeňka Baldová - Česká herečka

Tato informační stránka o Jakub Stich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Stich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes