15
new stories - click to show

Kryštof Nohýnek

Related to

Hodnocení redakce: Nejlokomotivovatější lokomotiva aneb jak to všechno začalo (ProDivadlo) - 70 % [Jiří Landa]

26.March » i-divadlo.cz
"Mašinková" pohádka pro děti je koncipovaná tak, aby si v ní i mnohem mladší diváci našli věci, které je zaujmou. A funguje to, což bylo na sledované repríze vidět. K. Nohýnek a pečlivě vystavěná inscenace, jež stále něčím atakuje dětskou pozornost,…

Jiří Chalupa, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Princové jsou na draka

26.October » Informuji.cz
pro rodiče s dětmi DIVADLO POHÁDEK PRAHA Hrají: Libor Jeník / Rostislav... | Třebíč - (2023-12-09 16:00:00 - 2023-12-09 00:00:00)

O malé tulačce Mette. Poetický příběh s Lindou Rybovou

10.June » Radio Junior
Drobnou pasačku ovcí Mette lidé přehlížejí. Přijde jim zvláštní, a tak se bojí, že je čarodějnice. Ona by ale chtěla mít někoho, kdo by ji měl rád. Najde Mette své štěstí?

Synáček. Kam až může jít láska matky k synovi?

21.April » ČRo 2 - Praha
Ze začátku to vypadalo jen jako série krádeží cenných obrazů ze zámků a galerií. Ale pak případ dostal úplně jiné rozměry. Detektivové dokonce luštili i tajné písmo.

Krkonošské pohádky na Zámku

V příběhu nechybí Trautenberk, Krakonoš, Anče, Kuba a Hajnej. Hraje se s původní hudbou skladatele prof. Vadima Petrova. Hrají Petr Pěknic, Rostislav Trtík, Kryštof Nohýnek, Jáchym Kučera, Kristýna Podzimková a Štěpánka Prýmková.

Tato informační stránka o Kryštof Nohýnek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kryštof Nohýnek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes