15
new stories - click to show

Steve Stricker

Related to

Love III zkompletoval svůj tým pro Presidents Cup

4.August » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Kapitán amerického výběru pro blížící se Presidents Cup Davis Love III jmenoval další dva své asistenty a tím zkompletoval svůj tým.

Seniorské U.S. Open vede Harrington, úžasný comeback předvedl Jiménez

25.June » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Po dvou kolech seniorského U.S. Open je v čele Pádraig Harrington, obhájce triumfu Steve Stricker na něj ztrácí jedinou ránu. Po nepodařeném prvním kole se skvěle do hry o titul vrátil také Miguel Ángel Jiménez.

Druhý seniorský major sezóny přišel o hlavního favorita

26.May » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Vynikající výkony předvádí na PGA Tour Champions Steve Stricker. Američan a vítěz prvního majoru sezóny Regions Tradition v tomto týdnu ale o druhý triumf usilovat nebude.

Tigera uvedli do síně slávy, bývalá golfistka s ním vtipkovala o penězích

19.March » GolfInfo
Nebylo otázkou, zda se to stane, ale pouze kdy. Trochu ve stínu letošního The Players byl do Golfové síně slávy uveden hráč, bez kterého si tuhle instituci lze jen těžko představit. Tiger Woods si historický moment užil v obklopení své rodiny, a jak…

Stenson je prvním švédským kapitánem týmu Evropy pro golfový Ryder Cup

15.March » iDNES.cz
Henrik Stenson bude jako první Švéd v historii kapitánem evropského golfového týmu pro Ryder Cup, který se příští rok uskuteční v Římě. Trojnásobný vítěz klání výběru starého kontinentu proti celku USA vystřídal Pádraiga Harringtona z Irska.

Woods už patří do golfové Síně slávy: Prohrál jsem sázku, že nebudu brečet

10.March » iDNES.cz
Tiger Woods byl uveden do golfové Síně slávy v Ponte Vedra Beach. Spolu s ním se ocenění dočkali bývalý komisionář PGA Tour Tim Finchem, někdejší elitní hráčka Susie Maxwellová Berningová a designérka golfových hřišť Marion Hollinsová.

Golfista Tiger Woods byl uveden do Síně slávy

10.March » Sport.cz
Slavný americký golfista Tiger Woods byl uveden do Síně slávy v Ponte Vedra Beach. Spolu s ním se ocenění dočkali bývalý komisionář PGA Tour Tim Finchem, někdejší elitní hráčka Susie Maxwellová Berningová a designérka golfových hřišť Marion Hollinso…

Steve Stricker přiznal zdravotní problémy. Několik týdnů si poležel i v nemocnici

15.January » GolfInfo
Steve Stricker si loni na podzim užil v roli amerického kapitána triumfální výhru v Ryder Cupu, jak se ale nyní ukázalo, konec roku už pro něj tolik příjemný nebyl. Někdejší skvělý golfista, který je samozřejmě stále ještě aktivním hráčem, se totiž …

Kisner o neúčasti na Ryder Cupu: Asi mě nemají rádi

14.January » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Americký golfista Kevin Kisner už několikrát prokázal, že jamková hra mu není cizí. Na Ryder Cupu si ale dosud nezahrál a tuto skutečnost nyní komentoval v podcastu Colta Knosta a Drewa Stoltze.

Finau málem přišel o letošní Ryder Cup kvůli nemoci

17.October » GolfInfo
Tony Finau patřil v omlazeném americkém rydercupovém týmu k těm zkušenějším a to navzdory faktu, že si ve Whistling Straits připsal teprve druhou účast ve slavné týmové soutěži. Nedávno ovšem vyšlo najevo, že dvaatřicetiletý hráč o ni málem přišel v…

Poulter drží v Ryder Cupu i pošesté singlovou neporazitelnost

1.October » GolfInfo
Pro Iana Poultera a Roryho McIlroye nebyl logicky letošní Ryder Cup právě příjemným zážitkem, museli totiž na evropské straně asistovat u drtivé porážky od amerického výběru. Hodně tristní výsledky měl v pátek a sobotu hlavně severoirský golfista, k…

Koepka a DeChambeau uzavřeli příměří? Navždy?

23.September » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Již v pátek začne ve Whistling Straits 43. Ryder Cup. Největší pozornost přitahují Bryson DeChambeau a Brooks Koepka, dva téměř nesmiřitelní rivalové.
Alex Norén - Švédsky golfista

Tato informační stránka o Steve Stricker zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Steve Stricker" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes