15
new stories - click to show

Pat Perez

Related to

Mickelson se vzdal obžaloby proti PGA Tour

28.September » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Phil Mickelson, Talor Gooch, Hudson Swafford a Ian Poulter odstoupili od žaloby, kterou jedenáct hráčů v srpnu podalo na PGA Tour. Tím se ale zjevně na věci nic nemění.

Zkušený Pat Perez zaujal výsledkem i nezvykle krátkým sestřihem

19.September » GolfInfo
Svým nejlepším výsledkem za poslední dobu se na Safeway Open blýskl ostřílený golfový harcovník Pat Perez. Čtyřiačtyřicetiletý Američan ale zaujal nejen konečným děleným devátým místem, ale také novým a poměrně radikálním sestřihem. Své pověstné dlo…

Perez vzpomínal, jak kdysi jako teenager předčil Johna Dalyho

1.May » GolfInfo
Pat Perez patří ke golfistům, kteří nechodí pro dobrou historku daleko. Potvrdil to také minulý týden, kdy se v jednom interview rozpovídal o tom, jak se ještě jako teenager potkal s tehdejší golfovou superstar Johnem Dalym. „V šestnácti jsem děla k…

Cantlay nevyužil šanci, čtvrtý titul z PGA Tour má Na

7.October » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Dramatické finále nabídl turnaj Shriners Hospitals for Children Open. Ze čtvrtého vítězství na PGA Tour se raduje Kevin Na, jeho soupeř Patrick Cantlay příležitost na druhý titul z této akce nevyužil.

Cantlay nadále usiluje o triumf, v čele ale neuvěřitelný Na

6.October » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Kevin Na má na Shriners Hospitals for Children Open nakročeno k titulu. Američan včera upsal neuvěřitelných deset ran a před finálovým kolem drží náskok dvou ran na Patricka Cantlayho.
Golf - Hra, sport

Tato informační stránka o Pat Perez zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pat Perez" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes