15
new stories - click to show

Jimmy Walker

Related to

O kartu na PGA Tour přišla letos mnohá známá jména

12.August » GolfInfo
Konec sezony se blíží a už tradičně se sčítají nejen vítězové, ale také poražení. Po posledním turnaji běžného programu před FedEx Cupem už je totiž jasné, kteří hráči přišli o kartu PGA Tour na příští rok - a najdete mezi nimi mnohá poměrně známá j…

Triple-bogey a hůře. Na Memorialu bylo k vidění až příliš mnoho minel

22.July » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Jen devět hráčů skončilo na turnaji Memorial Tournament v červených číslech. Mnoho hvězd vůbec neprošlo cutem a silné povětrnostní podmínky dělaly výrazné potíže.

Víkendové volno pro Rahma, Kuchara i obhájce titulu

13.June » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Jon Rahm, Phil Mickelson, Graeme McDowell, Matt Kuchar či Kevin Na. Spousta hvězd na Charles Schwab Challenge končí již po dvou kolech.

Masters si zajistilo již 88 hráčů, nechybí ani Janewattananond

26.December » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Masters v příštím roce si již letos zajistilo celkově 88 golfistů. Nechybí 19 dřívějších šampionů a taktéž ani Jazz Janewattananond, kometa posledních měsíců a týdnů.

Ze všech nominovných na Masters hrálo Valero Texas Open jen 16

12.April » GolfInfo
Jen málo z borců připravujících se na start na Masters zvolilo rozehrání na předcházejícím turnaji, který skončil v neděli. Tady jsou – sledujte, jaký vliv bude mít tato příprava na jejich výsledek na Masters: Rickie Fowler, Jordan Spieth, Lucas Bje…

Tato informační stránka o Jimmy Walker zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jimmy Walker" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes