15
new stories - click to show

Jana Štvrtecká

Related to

Tennessee Williams: Slečna Coyntová z Greenu

26.March » ČRo 3 Vltava
Rozvernou povídku o jižanské smrtelnici posedlé připravil Ludvík Němec. Účinkují Michal Bumbálek, Jana Štvrtecká a Aleš Slanina. Režie Lukáš Kopecký.

Truman Capote: V Mohavské poušti

15.March » ČRo 3 Vltava
Psychologickou povídku o poušti skutečné i poušti citové pro rozhlas upravil Ludvík Němec. Účinkují Jana Štvrtecká, Zdeněk Bureš a Martin Sláma. Režie Lukáš Kopecký.

Zvířecí doktorka

15.March » Klub knihomolů
Příběhů veterinářů se na knižním trhu vyskytuje celá řada. Méně často se ale můžeme setkat s publikací, již by na základě svých vlastních zkušeností napsala žena. Když už se ale nějaká najde, můžete se vsadit, že výsledek stojí za to. Jedním z mno...

Je tu odkaz k čemusi přesahujícímu, napsal Jan Balabán Blance Kostřicové. Od jeho narození uplynulo 60 let

29.January » ČRo Brno
Spisovatelka a literární vědkyně Blanka Kostřicová vybrala pro Zelný rynk několik dopisů, které v průběhu let dostávala od prozaika Jana Balabána.

Dora Kaprálová: Podvodník a povodeň

10.December » ČRo 3 Vltava
Povídka z antologie věnované brněnské sociálně vyloučené lokalitě Cejl. Dramaturgie Alena Blažejovská. V režii Radima Nejedlého čtou Michal Bumbálek a Jana Štvrtecká.

Tato informační stránka o Jana Štvrtecká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Štvrtecká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes