nových článků - klikněte pro zobrazení

Callum Styles

Neuvěřitelné, nic lepšího nejde zažít. Maďaři vstali z mrtvých a zkomplikovali český postup

24.června » Sport.cz
Jakmile se balon vlnil v síti, střelec Kevin Csoboth už přetahoval dres přes hlavu. Gól! Maďaři v desáté minutě desetiminutového nastavení rozhodli souboj fotbalového Eura se Skoty (1:0) a poskočili přes ně na třetí místo skupiny A, takže mají slušn…

SESTŘIH: Maďary vrátil do turnaje Csoboth trefou v poslední minutě nastavení, Varga opustil hřiště na nosítkách

24.června » ČT24
Maďarští fotbalisté porazili na mistrovství Evropy ve Stuttgartu ve svém posledním utkání ve skupině A Skotsko 1:0 a se třemi body a skóre 2:5 se možná vejdou mezi čtveřici týmů, které proklouznou do osmifinále ze třetího místa. Stín na vývoj utkání…