Pavel Šubrt

Related to

Chřipka omezila provoz k nemocnici i v knihovně

4.February » Boleslavský deník
Chřipka řádí i v Mladoboleslavském okrese. Jako první zaznamenala problémy spojené s nákazou chřipkou městská knihovna. Dále bylo zapotřebí omezit návštěvy v nemocnici.

Zápisy do škol a školek se blíží, jak na ně a co je potřeba?

8.January » Boleslavský deník
Starý rok se přehoupl do nového a už nyní by se rodiče měli začít zaobírat tím, kam budou jejich ratolesti chodit do školek a škol. Zápisy se totiž poměrně blíží. Do prvních tříd proběhne zápis v pátek 3. a v sobotu 4. dubna. Do mateřinek potom ve...

Sportovní hala má nový kabát. Práce budou pokračovat i v příštím roce

21.December » Boleslavský deník
/FOTOGALERIE/ Mladoboleslavská sportovní hala bude na další rok dobře připravená. Veškeré práce na ní se chýlí ke konci.

Boleslavští mohou využít nové podzemní kontejnery

15.December » Boleslavský deník
Nové podzemní kontejnery na komunální odpad, papír, sklo a plasty se nově nacházejí i v tzv. malé T.G.M. Jsou v provozu od čtvrtka 12. prosince.

Před zloději není v bezpečí ani veřejná zeleň. Odnesou si i keř nebo jehličnan

1.December » Boleslavský deník
Že lidé mnohdy opravdu „potřebují“ všechno, dokazují případy z Mladé Boleslavi. Neznámí pachatelé tam totiž kradou květiny a dřeviny, kterými jsou osazená městská prostranství a truhlíky.

Mladá Boleslav opraví část Palackého ulice

24.November » Boleslavský deník
Mladou Boleslav čeká další důležitá rekonstrukce. Tentokrát se bude týkat ulice Palackého, a to části mezi Laurinovou a Husovou. Práce započnou hned příští rok, a proto se zde změní i dopravní znační.

Brňané mohou hlasovat pro nápady v rámci projektu Dáme na vás, město zrealizuje nejméně jedenáct finálových návrhů

28.October » Brněnská Drbna
Obyvatelé Brna mohou do konce listopadu hlasovat o tom, na realizaci kterých projektů bude použito pětatřicet milionů korun vyčleněných v rámci participativního rozpočtu. Návrhy seskupuje projekt Dáme na vás, přihlásit s nápadem se mohl každý.

Mladá Boleslav získá tři pozemky bezúplatně

28.October » Boleslavský deník
Mladá Boleslav by mohla od státu bezúplatně získat tři zajímavé pozemky. Aktuálně jedná o jejich převodu, což se blíží ke zdárnému konci.

Bude Mladá Boleslav bez kolon? Napoví průzkum dopravního chování

13.September » Boleslavský deník
Boleslavany čeká velké dopravní šetření s názvem Boleslav bez kolon. To má za úkol zjistit, jak to mají s dopravou. Průzkum započne už za několik málo týdnů. „V době od 1. do 18. října proběhne průzkum dopravního chování obyvatel Mladé Boleslavi, ...

Ubytovna v Čejetičkách má být bezpečnější

9.September » Boleslavský deník
Ubytovna v Čejetičkách má slíbenou lepší ostrahu. Všeobecně neoblíbené místo by tak mohlo být o trochu bezpečnější. „Vedení města se v souladu s požadavkem zástupců příměstské části Čejetičky rozhodlo zajistit důslednější kontrolu tamější městské ...

Parkoviště na Komenského náměstí je v druhé etapě oprav

21.August » Boleslavský deník
Práce na parkovišti na Komenského náměstí se přesunuli do další etapy. Dělníci teď opracovávají druhou polovinu parkování. Práce tady totiž probíhají na etapy, aby alespoň někteří řidiči mohli na prostranství nechávat své automobily.

Koupaliště nezdolá loňská čísla

15.August » Boleslavský deník
Venkovní koupaliště letos nakonec úplný rekord „netrhne“. Zatím přišla jen polovina loňských návštěvníků, přestože ze začátku to vypadalo slibně.
Matouš Ruml - Herec

Tato informační stránka o Pavel Šubrt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Šubrt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes