Eva Suchanová

Vztahuje se k

Krumlovští kralovali na finále FolkyTonku

Český Krumlov – Mladí krumlovští muzikanti na FolkyTonku 2018, celostátní postupové hudební soutěži, která se konala o víkendu v Praze, získali hned tři první místa.

S rolí v místní opeře se uchází o Thálii

České Budějovice – Tenorista Svatopluk Sem je spřízněn s Českými Budějovicemi konzervatoří, kde studoval, a svými operními rolemi, kterým propůjčil hlas v Jihočeském divadle.

Masopustního veselí si užívali v několika obcích na Českokrumlovsku

Českokrumlovsko - Rožmitál na Šumavě, Mojné či Černá v Pošumaví. V těchto i dalších obcích si lidé užívali masopust. Tradici masopustu v Rožmitále na Šumavě obnovil před 11 lety tehdejší občan Rožmitálu Daniel Suchdolák, nyní z Českého Krumlova.

Šesťačka Kamila Máčová z Českého Krumlova ovládla Zlatou strunu

Český Krumlov – Jeden úspěch za druhým sklízí na poli hudby jedenáctiletá Kamila Máčová z Českého Krumlova. Tím nejnovějším je vítězství v celostátní soutěži Zlatá Struna v Plzni v kategorii do 14 let, kde soutěžila s písněmi Piráti od Zuzany Nava...

Ve Větřní bývalo jen číslování, ulice vymýšleli od nuly

Větřní – Nepřehledné a někdy i opakující se číslování domů v rozrůstající se obci dohnalo zastupitelstvo Větřní zhruba před 15 lety k rozhodnutí dát ulicím jména.

Fuciman obhájil pozice, trio nadějí sbíralo zkušenosti

Jihlava – V metropoli Vysočiny se hrál celostátní badmintonový turnaj Grand Prix A kategorie mladšího žactva do 13 let.

Budějovice čekají jedenáct set prvňáčků

České Budějovice – Zhruba 1100 příštích prvňáčků čeká letos u zápisů náměstek budějovického primátora Petr Podhola. Městské základky by měly všechny děti pojmout. Novinkou budou elektronické zápisy.

Na Hlubokou přišel s cílem otevřít kostel veřejnosti

Hluboká nad Vltavou – Rok a půl už mají v Hluboké nad Vltavou, Purkarci a Hosíně nového faráře. Stal se jím dnes 51letý Tomas van Zavrel, který předtím působil třeba na Táborsku nebo Šumavě.

Hasiči vyjížděli kvůli rozbitému teploměru

Borotín - Profesionální hasiči z táborské stanice vyjeli v úterý krátce před 19 hodinou do Borotína, kde v rodinném domě muž rozbil rtuťový teploměr.

Češi unesení v Libanonu odškodnění nezískají

Praha, Jindřichův Hradec – Stát nepochybil. Češi, kteří byli v roce 2015 uneseni v Libanonu, a mezi nimiž byli i dva jindřichohradečtí televizáci, nezískají odškodné 40 milionů korun.

Hrdinové našich prvňáků? Princezna Elsa a Spider-Man

Jižní Čechy - Deník se zeptal 357 žáků prvních tříd ze všech koutů Česka, kdo je podle nich největší hrdina.

Dálnice chystá u Budějovic další krok na jih

České Budějovice – Stavbu další části dálnice D3 chce u Českých Budějovic letos zahájit Ředitelství silnic a dálnic České republiky (ŘSD).
Jan Nepomucký - Generální vikář pražského arcibiskupa

Tato informační stránka o Eva Suchanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Suchanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes