Graham Summers

Related to

S&P 500: Kdy (už konečně) přijde propad?

28.September » Kurzy.cz
Americký akciový trh je na měsíční bázi v plusu a je nadále na dohled historickým maximům. Vzestup na nové rekordy se ale nedaří. Znamená to, že jsou akcie odsouzeny k hlubšímu propadu?

Proč Čína ve sporu s USA (ne)použije tento těžký kalibr?

28.August » Kurzy.cz
Obchodní konflikt mezi USA a Čínou nebere konce. Říše středu má přitom kromě jiných v záloze bilionovou zbraň, bude se ji ale nejspíše zdráhat použít.

Americké akcie na rekordech? Ano, ale na oslavy je brzy!

5.July » Kurzy.cz
Hlavní americké akciové indexy jsou na maximech a trh se těší na novou vlnu uvolňování měnové politiky. Do toho se Donald Trump dohodl se svým čínským protějškem na minimálně dočasném neútočení (či menším útočení).

Americké akcie: Technická analýza, která býky nepotěší

28.June » Kurzy.cz
Technická analýza může investorům poskytnout tržní perspektivu, kterou jim samotné fundamenty nenabízejí. Následující dva grafy přitom nevěstí nic dobrého.

Recese a trhy: Hodí centrální banky ručník do ringu?

1.June » Kurzy.cz
Zapomeňte na obchodní války, Trumpovy twitterové výlevy, situaci na Blízkém východě a další geopolitická rizika. Hlavním tržním příběhem současnosti je blížící se recese, varuje letitý věštec dalšího velkého kolapsu na finančních trzích Graham Sum...

Tato informační stránka o Graham Summers zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Graham Summers" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes