15
new stories - click to show

Marcus Švéd

Related to

O jedinou českou výhru na Grand Slamu v Budapešti se zasloužil Petr

25.October » ČT24
Jiří Petr vyhrál jako jediný český reprezentant na judistickém Grand Slamu v Budapešti zápas. Ve váze do 90 kg porazil na ippon Estonce Klena Kristofera Kaljulaida, v následujícím kole ale stejným způsobem podlehl Davlatu Bobonovovi z Uzbekistánu.

ŽIVĚ: IJF World Tour Budapešť. O jedinou českou výhru na Grand Slamu se zasloužil Petr

25.October » ČT sport
Jiří Petr vyhrál jako jediný český reprezentant na judistickém Grand Slamu v Budapešti zápas. Ve váze do 90 kg porazil na ippon Estonce Klena Kristofera Kaljulaida, v následujícím kole ale stejným způsobem podlehl Davlatu Bobonovovi z Uzbekistánu....

Fleetwood si podmanil finále v JAR a po téměř dvou letech slaví titul

17.November » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Neuvěřitelnou podívanou nám dnes přineslo finálové kolo Nedbank Golf Challenge. Titul slaví Tommy Fleetwood, když ve finálovém kole zahrál tři eagly a v play-off následně porazil Švéda Marcuse Kinhulta.

Golfista Fleetwood vyhrál po rozstřelu turnaj v Sun City

17.November » Golf iDNES.cz
Anglický golfista Tommy Fleetwood ovládl po rozstřelu turnaji v jihoafrickém Sun City. Za výhru získal 2,5 milionu dolarů, což je nejvyšší vítězná prémie na okruhu European Tour v historii. Švéda Marcuse Kinhulta zdolal na první dodatečné jamce.

Tato informační stránka o Marcus Švéd zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcus Švéd" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes