Lukáš Svoboda

Related to

Juniorská o-reprezentace na rok 2021

Představujeme juniorský tým pro následující sezónu, který čítá 21 závodníků a dalších 13 závodníků je zařazeno ve skupině sledovaných.

Reprezentační soustředění v Kytlici

Jedním z posledních kempů naší o-reprezentace v letošní sezóně před zákazem tréninku ve skalách ze strany IOF byla „říjnovka" u Kytlice.

Pamětní deska k 70 letům OB odhalena

Dnes byla na Bunči slavnostně odhalena pamětní deska k výročí 70 let od prvních orientačních závodů v Československu, které se konaly 21. - 22. října 1950.

Rejstřík knihy 70 let orienťáku

V květnu vyšla k sedmdesátému výročí prvního orientačního závodu v Československu kniha 70 let orienťáku. Pro zvýšení její užitné hodnoty byl nyní dodatečně sestaven rejstřík.

70 let orientačního běhu v ČR

Český orientační běh slaví v těchto dnech sedmdesátileté výročí. V říjnu v roce 1950 se uskutečnil první orientační závod.

Rozhovor na aktuální téma

Předseda sekce orientačního běhu Petr Klimpl odpověděl na několik otázek týkajících se aktuálních témat českého orienťáku.

Nadace orientačního běhu vyhlašuje nová grantová řízení na rok 2021

Nadace orientačního běhu vyhlašuje veřejné výběrové řízení pro přidělení grantů nejvhodnějším žádostem na provozování sportovních center dětí a mládeže v orientačním běhu v roce 2021.

Metodický seminář trenérů se uskuteční na konci listopadu

I letos pro vás připravujeme metodický seminář trenérů. V letošní výjimečné situaci bude oddělený od semináře rozhodčích a uskuteční se o víkendu 28.-29. 11.

Tato informační stránka o Lukáš Svoboda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Svoboda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes