15
new stories - click to show

Karolína Svobodová

Related to

Ve znamení Štíra: jedinci jsou velice citliví, za cílem si jdou vlastní cestou a když jim ublížíte, nenechají to jen tak. Na co

20.October » Proženy.cz
Mezi Štíry patří ti lidé, kteří se narodili mezi 23. říjnem a 22. listopadem. Toto vodní znamení je velmi enigmatické, vášnivé a tvrdohlavé. Co dalšího dostávají jeho zrozenci do vínku?

Raci začnou uklízet byt, Vodnáři lenoší a Berani vyrazí ven! Jak s podzimní náladou bojují znamení horoskopu?

14.October » Proženy.cz
S podzimním chmurnem mnozí bojují zavrtáním se do dek a svetrů s horkým šálkem čaje a knihou v ruce. Jiní však odmítají zpomalit a s podzimními splíny bojují aktivitou. Kam patříte vy a vaši blízcí?

Pannám pomáhá šlofík, Lvům nakupování a Kozorohům povalování před televizí. Jak odpočívá vaše znamení?

7.October » Proženy.cz
Bez odpočinku se dlouhodobě fungovat nedá. Každý z nás ale odpočívá trochu jinak, nebo dokonce zásadně jinak. U čeho nejlépe zrelaxují jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Váhy čekají potíže v práci, Lvi budou bojovat se samotou. Která znamení mají na říjen v kartách těhotenství a co tarot předpoví

30.September » Proženy.cz
Říjen je tady a s ním i sezona dýňových příchutí do kávy, deštníků a horkého čaje. Co říjnové dny přinesou právě vašemu znamení? To vám prozradí výklad tří tarotových karet.

Vztahovační, okouzlující, vrtkaví milovníci krásy, kteří často přeberou. Co je typické pro lidi narozené ve znamení Vah?

25.September » Proženy.cz
Pokud jste se narodili mezi 23. zářím a 23. říjnem, patříte do znamení Vah. Toto krásu milující znamení, kterému vládne Venuše, vyniká svým citem pro estetiku i společenskostí. Co dalšího o Vahách víme?

Koho nikdy nepotkáte bez make-upu a komu nevadí být občas za šmudlu? Péče o zevnějšek podle horoskopu

23.September » Proženy.cz
Pro jedny je upravený vzhled vším, druzí to, jak vypadají, vlastně vůbec neřeší. Jak ke svému zevnějšku přistupují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Kdo se rád parádí a krášlí, kdo vždycky upřednostňuje pohodlí a komu je to všechno úplně fuk?

Berani se vztekají, Střelci bojují do poslední chvíle a Býci přestanou mluvit s okolím! Jak se jednotlivá znamení vyrovnávají s

9.September » Proženy.cz
Rozchody nejsou jednoduché pro nikoho a každý se s nimi vypořádává po svém. A odlišně k nim přistupují i jednotlivá znamení zvěrokruhu. Kdo křičí, kdo brečí a kdo přestane mluvit?

Kozorohům se peníze jen posypou, Berany čeká láska na první pohled. Jaké bude září pro vaše znamení?

2.September » Proženy.cz
Září je takový nástupní měsíc. Děti znovu usednou do lavic a počasí opět ovládne podzim. Nelze odhadnout, zda nás čeká babí léto, anebo pořádné podzimní plískanice, ale co vás v září čeká, vám mohou napovědět karty.

Štíři jsou největší smolaři horoskopu, Pannám se daří, na co sáhnou. Jak to má se štěstěnou vaše znamení?

12.August » Proženy.cz
Jedni jsou strůjci svého štěstí, druzí nechávají volné ruce osudu, přesto se někomu daří, na co sáhne, a radosti mu padají do klína, jiný se může snažit sebevíc, ale nepříjemnosti se mu nevyhýbají. Která znamení patří mezi největší smolaře?

Váhy budou trpět, Panny to naopak milují. Která znamení si užijí dovolenou pod stanem a u koho na to zapomeňte?

5.August » Proženy.cz
Pro někoho je výlet do přírody pod stan vítaným dobrodružstvím, pro jiného hororovou představou, které se bude snažit ze všech sil vyhnout. Která znamení jsou zálesáci a kdo patří spíš mezi princezny?

Štíři se brzy dočkají změny k lepšímu, Lvy si užijí vášnivý románek. Jaký bude váš srpen podle tarotoskopu?

29.July » Proženy.cz
Srpen se blíží a s ním tu je i další tarotová předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu. Kdy nás čeká úplněk a co to znamená pro zdraví? A co vztahy, je tu šance na pravou lásku? Přečtěte si, na co se těšit a kde si dát naopak pozor.

Kdo je plážový povaleč, koho je těžké vytáhnou z vody a kdo si potrpí na zábavu do noci? Dovolená u moře podle horoskopu

15.July » Proženy.cz
Když se řekne dovolená u moře, někdo si představí válení na pláži a čtení, jiný zase šnorchlování a jízdu na vodních lyžích. A ještě další party v plážovém baru. Jak se jednotlivá znamení chovají na plážové dovolené?

Tato informační stránka o Karolína Svobodová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Svobodová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes