15
new stories - click to show

Virginia Tech Polytechnická univerzita ve Virginii (USA)

Related to

Z Česka do Ameriky přes Tokio! Teenagerka ohromila snovým časem

27.June » Sport.cz
Barbora Malíková opět ukázala, jaký klenot v ní české atletice roste. Dredatá teenagerka, která už jako dorostenka vyhrála na čtvrtce, co se dalo, si v 19 letech zajistila start na OH v Tokiu. Ve velkém stylu, na domácím šampionátu ve Zlíně oběhla...

Kariéra v troskách a zmařený život. Zámořská hvězda byla obviněna z vraždy

5.June » Sport.cz
Jeho kariéra skončila dřív, než vůbec pořádně začala. Hráč amerického fotbalu Isi Etute byl obviněn z vraždy. Talentovaný linebacker hrající univerzitní ligu za fotbalový tým Virginia Tech se měl činu dopustit v úterý ve městě Blacksburg. Obětí je...

Sexuální orientace se může změnit i v dospělosti

19.May » Bety.cz
Sexuální orientace člověka není fixní a mění se během většiny délky života. Tedy i po dosažení plnoletosti. Se sexuální orientací se tak perou jak puberťáci, tak i vyzrálí jedinci.

Stoupá poptávka po přepravních paletách. Jejich ceny jdou rapidně nahoru

18.April » iDNES.cz
Nenápadné dřevěné palety pro přepravu zboží si získávají stále více pozornosti. Kvůli zvýšené poptávce jich začíná být nedostatek. Jejich výrobci se tak mohou radovat, zákazníci pravděpodobně pocítí radosti méně. Za palety si totiž připlatí.

Řidiči Amazonu jsou pod drobnohledem. Na jejich flákání dohlíží kamery

17.April » iDNES.cz
Společnost Amazon začala do svých dodávek instalovat kamery s umělou inteligencí. Ty mají sledovat řidiče a upozorňovat na jejich chyby. Jenže řidiči se bouří a podle nich takové jednání a nepřetržitý dohled způsobí spíše potíže.

Elektrický náboj láme ledovou námrazu

8.April » SCIENCE mag.cz
Chytré odmrazování. Spontánní separace náboje na povrchu dendritů je spojena s tepelně aktivovaným vznikem iontů H3O+ a OH-. Skupina vědců z univerzity Virginia Tech (Blacksburg, USA) vyzkoušela novou odmrazovací techniku využívající přirozenou se...

Tento jednoduchý trik snižuje riziko infekce COVID-19. To potvrdili samotní odborníci, stojí za to vědět

14.March » Příroda je lék
V době pandemie koronavirů jsou obličejové masky povinným prostředkem ochrany každého člověka. Mnoho lidí je stále nehodlá nosit a jiní… se rozhodnou nosit dva najednou, aby byly bezpečnější. Funguje to? Vysvětlují odborníci. Na sobě dvě roušky na...

National Science Foundation: Koncentrace solí ve sladké vodě roste

9.January » Naše voda
Stejně jako příliš mnoho soli neprospívá lidskému organismu, ohrožují rostoucí koncentrace soli v tekoucích vodách, jezerech nebo vodních nádržích zdraví ekosystémů a bezpečnost dodávek pitné vody a potravin. Informuje o tom National Science Found...

Běžkyně Malíková bude studovat a trénovat na univerzitě v USA

6.January » Sport.cz
Čtvrtkařka Barbora Malíková odejde po maturitě studovat a trénovat do Spojených států amerických. Rozhodla se využít stipendia na Virginia Tech University. Přesunu do zámoří dala závodnice Sokola Opava přednost před stěhováním do Prahy.

Malíková zkusí americkou cestu. Studovat bude na univerzitě ve Virginii

6.January » ČT24
Čtvrtkařka Barbora Malíková se rozhodla pro studium ve Spojených státech. Její kariéra tak bude pokračovat pod vedení tamního trenéra na Virginia Tech University. Přesunu do zámoří dala závodnice Sokola Opava přednost před stěhováním do Prahy.

Za studiem i zkušenostmi

6.January » Atletika.cz
Čtvrtkařka Barbora Malíková má za sebou další úspěšnou sezónu a nedávno se rozhodla k zásadnímu kroku, kterým bude studium a trénink na univerzitě ve Spojených státech amerických. Proč se tak rozhodla a co bylo její hlavní motivací?

Čtvrtý největší ostrov světa se plíživě rozpadá

27.November » Nedd
Unikátní ostrov, domov mnoha živočišných a rostlinných druhů, které nikde jinde nenajdete, trhá rozbíhavý pohyb tektonických desek.

Tato informační stránka o Virginia Tech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Virginia Tech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes