Vítězslav Tesařík

Vztahuje se k

Školáci z Oskola potřetí vyhráli finále olympijského odznaku všestrannosti

Pomyslný zlatý hattrick neboli tři vítězství v řadě slaví žáci kroměřížské Základní školy Oskol. Ovládli totiž potřetí republikové finále soutěže nazvané Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV).

Žáci ZŠ Oskol potřetí ovládli republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

18.října » Kroměříž
Žáci kroměřížské Základní školy Oskol potřetí v řadě ovládli republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Osmičlenné družstvo tvořené napůl dívkami a chlapci bylo nejlepší v deseti atletických disciplínách. „Děti dosáhly hi...

S putovním pohárem se ve škole loučili, žáci jej ale dokázali získat zpět

25.září » iRegiony Impuls
Ulít se z tělocviku, to v kroměřížské základní škole Oskol neznají. Díky soutěži, kterou založili olympijští vítězové Robert Změlík a Roman Šebrle, se podařilo přitáhnout děti ke sportu.

S putovním pohárem se ve škole loučili, žáci jej ale dokázali získat zpět

25.září » iDNES.cz
Ulít se z tělocviku, to v kroměřížské základní škole Oskol neznají. Díky soutěži, kterou založili olympijští vítězové Robert Změlík a Roman Šebrle, se podařilo přitáhnout děti ke sportu. Další články k tématu: Kroměříž patří mezi průkopníky, školu...

Kroměřížská škola obhájila vítězství ve finále Odznaku Všestrannosti

13.září » iDNES.cz
Základní škola Oskol Kroměříž obhájila vítězství v soutěži družstev na republikovém finále Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů před základní školou Palackého z Moravské Třebové a před opavskou ZŠ Englišova.
Roman Šebrle - Český atletický vícebojař

Tato informační stránka o Vítězslav Tesařík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vítězslav Tesařík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes