15
new stories - click to show

Dan Ťok Český manažer a politik

Related to

​Analytici: Nejdůležitějším výsledkem vlády v dopravě jsou legislativní změny

18.July » Dopravní noviny
18.7. – Nejdůležitější výsledky současné vlády v dopravě přišly až v závěru jejího funkčního období v podobě stavebního a liniového zákona, které by měly urychlit dopravní stavby. Jinak je hodnocení kabinetu mezi odborníky rozporné. Česko podle ni...

Jančura se radil u Babiše, co dostane za byznys. Podle Prachaře se choval se jako stínový ministr dopravy

13.July » Forum24
Za éry Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka nezmizela z politiky korupce. Naopak jeden starý klientelistický systém modrých kmotrů napojený převážně na ODS vystřídal po nástupu ANO nový systém Babišova formátu. Celých osm let jejich nadvlády to byl...

ČEZ letos nadělí akcionářům 28 miliard

1.July » Haló noviny
Energetická společnost ČEZ vyplatí akcionářům z loňského zisku dividendu 52 korun za akcii před zdaněním. Rozhodla o tom v pondělí valná hromada firmy. Vyšší dividendu schválili akcionáři ČEZ jen v roce 2010 ze zisku roku 2009, a to 53 Kč za akcii...

Státu s první soukromou dálnicí poradí White&Case, Česká spořitelna a Obermeyer Helika

1.July » Zdopravy.cz
O dvě třetiny méně proti původním plánům zaplatí ministerstvo dopravy za služby poradce pro stavbu ...

Ekonom: Rusko má v plynu a ropě obří vydírající potenciál

1.July » iUHLI.cz
Evropská unie je rozpolcená ve vztahu k Rusku. Nedokáže se shodnout na uspořádání vrcholné schůzky s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Předpovědi klimatických krizí dlouhodobě nevycházejí

1.July » iUHLI.cz
Podle předpovědí vědeckých, nebo politických kapacit již neměla být ropa. Ani ledovce. Ale také už měla znovu být doba ledová a současně měly být Maledivy už tři roky pod hladinou Indického oceánu.

Uhlí má skončit. Jenže není čím nahradit

30.June » iUHLI.cz
Drahé povolenky, tlak kapitálového trhu i aktivistů může urychlit konec uhlí v Česku. Jenže uhlí, ze kterého se stále vyrábí zhruba polovina elektřiny i teplo pro miliony domácností, není čím rychle nahradit.

Křeček: Až se začnou řešit emise plynu, skončí také

30.June » iUHLI.cz
Ekonom a analytik Štěpán Křeček se obává, že se Česko v relativně blízké budoucnosti stane energeticky nesoběstačným a bude závislé na dovozu elektřiny. Protože nestihneme včas postavit dostatek nových zdrojů.

Experti: Odklon od uhlí zvýší závislost na ruském plynu

30.June » iUHLI.cz
Pokud chce Evropská unie do roku 2030 snížit emise skleníkových plynů o 55 procent, bude muset dekarbonizovat svou energetiku a průmysl.

Muzeum otevřelo štolu Libuška s unikátní drážkou

30.June » iUHLI.cz
Podkrušnohorské technické muzeum otevřelo expozici hlubinného dobývání. Hlavní atrakcí je nově postavená štola Libuška se závěsnou drážkou, což je lokomotiva s vagónky, která jezdí po stropě.
Pavel Hojda - politik za KSČM

Tato informační stránka o Dan Ťok zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dan Ťok" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes