15
new stories - click to show

Miroslav Tomek

Related to

Komentátor o pandemické strategii staré a nové vlády: Shodnou se jen na očkování, a to jen napůl

26.November » iROZHLAS
Shodne se nastupující Fialův tým s dosluhujícím Babišovým kabinetem ohledně řešení pandemické krize? A může situaci zkomplikovat dvoutýdenní lhůta na schůzky prezidenta s kandidáty na ministry?

Vypovězení z krypty: střet kultur, nebo politická objednávka? Pohled na spor Prahy s pravoslavnou církví

4.November » iROZHLAS
Správa pražských hřbitovů vypověděla pravoslavné církvi smlouvu o užívání krypty na Olšanských hřbitovech. Tvrdí, že ji poškozovala. Církev považuje rozhodnutí za politické. Co spor vyvolalo?

Český versus britský pohled na rasismus ve fotbale: totální neporozumění a zabetonované pozice

5.October » iROZHLAS
Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) žádá omluvu Skotské fotbalové asociace kvůli přestřelce s českými fanoušky. Proč kauza Kamara a Kúdela nemá konce? A má český fotbal problémy s rasismem?

Desítky státních milionů se utopily ve Velkém rybníce. ‚Selhání úřadů, nepředaly si informace,‘ říká reportér

30.August » iROZHLAS
Stát nevýhodně přišel o rybník na Rakovnicku, který bude potřebovat k opatřením proti suchu. Za desítky milionů ho bude muset vykoupit zpět. Kde úřady pochybily?

Seznamy jmen, prověřování i jednání s Tálibánem. Reportérka popisuje pozadí evakuačních letů z Kábulu

23.August » iROZHLAS
Desetitisíce Afghánců se dál snaží opustit zemi v obavách z dalšího vývoje po ovládnutí země hnutím Tálibán. Povedlo se zachránit všechny, kdo spolupracovali s českými silami?

Odvaha gymnastky Bilesové. ‚Mít psychologa je v ČR pořád vnímáno jako stigma,‘ říká sportovní psycholožka

2.August » iROZHLAS
Příběh americké gymnastky Simone Bilesové znovu otevřel téma mentálního zdraví sportovců a tlaku, kterému vrcholoví závodníci čelí. S jak velkým stresem šampioni během olympiády bojují?

Ani vyvlastnit velké realitní společnosti nepomůže. Berlín hledá cestu k dostupnějšímu bydlení

V září Berlíňany nejspíš čeká referendum. Rozhodovat budou o tom, jestli má zemská vláda vynaložit miliardy eur, aby získala zpátky už jednou privatizované byty.

Příběhy tornáda. Přeživší i dobrovolníci vyprávějí o tom, co následovalo po přechodu bouře jižní Moravou

1.July » iROZHLAS
Do obnovy po ničivém tornádu z minulého týdne se zapojily stovky dobrovolníků. Vinohradská 12 přináší postřehy lidí, kteří přiložili ruku k dílu, a také těch, kterým náhlá krize zasáhla do života.

Saigon, Serhij: Jupak

25.June » iLiteratura.cz
„Je to kniha o ukrajinské vesnici ve stepi, vesnici, kterou z okna kyjevské kanceláře neuvidíte, vesnici, která dře, miluje, pije a rve se. Jasně, není lehké uvěřit, že opravdu existuje, ale jinou vesnici pro vás nemám.“ To řekl ukrajinský spisova...

Saigon, Serhij: Jupak

25.June » iLiteratura.cz
Ukázka z vítězné Knihy roku BBC 2020, udělované ukrajinskou redakcí BBC, pochází z ukrajinského překladu románu Jupak Serhije Saigona, který knihu napsal rusky. Redakce iLiteratury výjimečně přináší překlad z překladu. Protože jsou dialogy v knize...

Policie si po osudovém zákroku v Teplicích stojí za svým. Vinohradská 12 se hlásí přímo z místa činu

25.June » iROZHLAS
Navzdory volání po důkladném a nezávislém prošetření okolností smrti romského muže v Teplicích trvá policie na tom, že zákrok policejní hlídky proti němu byl v pořádku. Co všechno víme, a co ne?

Příběh muže nemocného ALS otevírá tabuizovaná témata. ‚Rozhodnutí o sebevraždě nelze soudit,‘ říká publicista

17.June » iROZHLAS
Příběh Martina Přecechtěla, jenž se kvůli rychle postupujícímu onemocnění ALS rozhodl k odchodu ze života za pomoci asistované sebevraždy ve Švýcarsku, oživil debatu o důsledcích nevyléčitelné nemoci.

Tato informační stránka o Miroslav Tomek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Tomek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes