Michaela Trpišovská

Related to

Markéta Hronová: Místo školy zahrada, místo učebnic knihovna. Rodičů, kteří učí své děti sami, jsou tisíce a rychle jich přibýv

Zatímco statisíce rodičů z celé republiky zjišťují, jaké to je, učit vlastní děti doma, existují rodiny, které se docházky dětí do základní ...

V Praze 11 opravují dětská hřiště

30.April » Pražský patriot
Na podzim loňského roku byla provedena pravidelná revize herních prvků na celkem 69 jihoměstských dětských hřištích. Z těchto prohlídek vyplynulo doporučení na výměnu několika herních soustav a prvků.

Čarodějnické setkání v Ďáblickém háji připravila Osmička pro rodinu

29.April » Pražský patriot
Kouzelnické soutěže, závody na koštěti, metání pavoukem na cíl, skákání v pytli, výtvarné aktivitky i opékání buřtů v úterý 30. dubna od 10 do 12 hodin.

Praha 13: Inline závody v Nových Butovicích

29.April » Pražský patriot
Dětské inline závody v Nových Butovicích na inline dráze vedle Galerie Butovice jsou určeny pro všechny malé i větší bruslaře.

Prosecký orienťák prověří vaše rodinné sportovní schopnosti

24.April » Pražský patriot
Na jaké úrovni jsou vaše rodinné sportovní schopnosti, můžete zjistit na Proseckém orienťáku. Máte jedinečnou možnost se poměřit s jinými rodinami v sobotu 27. dubna.

Herna: Sám v sobě

23.April » Pražský patriot
Přijďte s dětmi do galerie a objevte společně prostor, kde se budete bavit vy i vaše děti. S Michaelou Trpišovskou na téma výstavy nových akvizic NGP.
František Nedvěd - Čeký zpěvák a kytarista
Martin Maxa - Český zpěvák
David Vodrážka - politik za ODS

Tato informační stránka o Michaela Trpišovská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Trpišovská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes