15
new stories - click to show

Justin Trudeau

Related to

Kanadský premiér Trudeau: Kanada poskytne Ukrajině půjčku ve výši 95 milionů dolarů

Kanadský premiér Justin Trudeau v pátek oznámil, že Kanada poskytne Ukrajině půjčku ve výši 95 milionů dolarů. Podle jeho slov bude Kanada „vždy přítelem Ukrajiny“.

Hrozba nové daně pro neočkované zabrala: V kanadské provincii se na vakcínu stojí fronty

14.January » Blesk.cz
Kanadská provincie Quebec patří mezi covidem-19 nejhůře zasažené části země, tamní vláda se proto rozhodla vystoupit proti neočkovaným, které viní z nastalé situace. Premiér François Legault proto vyhlásil tzv. zdravotní daň, kterou platí jen neoč...

Kanada chce dramaticky snižovat emise, až o 45 procent. Ale přitom navýší těžbu ropy

12.January » Ekonomický deník
Až o 40 nebo 45 procent chce do roku 2030 oproti roku 2005 snížit emise Kanada. Oproti tomu ale předpokládá navyšování těžby ropy. Podle odhadu kanadského energetického regulátora by se měla těžba navýšit do roku 2030 až o 18 procent a na vrchol b...

Kanada stále vidí svou budoucnost jako exportéra ropy

11.January » OEnergetice.cz
Kanada si vytyčila za cíl snížit své emise skleníkových plynů o 40 % až 45 % do roku 2030 oproti roku 2005, přičemž zároveň předpokládá navyšování těžby ropy.

Influenceři, kteří porušili opatření, se vrací do Kanady. Idioti, reagoval premiér

8.January » Seznam Zprávy
Kanadské úřady uvedly, že část influencerů a mladých Kanaďanů, kteří kvůli svému chování uvízli v Mexiku, odletěla domů. Dlouho se hledal dopravce, který by byl ochotný skupinu dopravit zpět do Kanady.

Žádné roušky a spousta alkoholu. V letadle do Mexika se navzdory opatření slavilo

6.January » Bleskově.cz
Případ už vyšetřuje dopravní regulátor a premiér Justin Trudeau party označil za "facku" všem, kdo se snaží zachovat epidemická pravidla.

Premiér zuří kvůli „party letu“ do Mexika. Trudeau cestujícím vytkl porušování restrikcí

6.January » Blesk.cz
Kanadští uživatelé sociálních sítí sdílejí video zachycující nevázané veselí na palubě letadla, které mířilo 30. prosince z Montrealu do mexického Cancúnu. Na záběrech je vidět lidi bez roušek tančící a zpívající v uličce letadla a na sedačkách, l...

Kanada vyplatí 40 miliard dolarů indiánským dětem odtrženým od rodin

5.January » Seznam Zprávy
Až 40 miliard kanadských dolarů vyčlení vláda pro děti a rodiny původních obyvatel postižených v rámci státního programu péče o děti.

Kanadská vláda přitvrzuje. Neočkované občany čeká nemilé překvapení

Tlak na očkování proti nemoci covid-19 roste. Neočkovaní Kanaďané, kteří toto očkování odmítli a v důsledku toho přišli o práci, nedostanou podporu v nezaměstnanosti.

Bojkot olympiády se šíří, Kanada místo politiků pošle se sportovci ochranku

9.December » Seznam Zprávy
Kvůli porušování lidských práv v Číně přikročily k diplomatickému bojkotu blížících se zimních olympijských her nově Kanada a Velká Británie. Peking mluví o „systémovém rasismu“ a pouhém „humbuku“.

Papežova schůzka s přeživšími z kanadských internátních škol odložena kvůli omikronu

9.December » Rádio Proglas
Kvůli obavám ze šíření varianty koronaviru omikron bylo odloženo setkání papeže Františka se zástupci kanadských domorodých obyvatel.

Tato informační stránka o Justin Trudeau zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Justin Trudeau" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes