Leoš Tržil

Related to

Otevřel a zemřel. Jižní Moravou otřásly brutální útoky na starší obyvatele

4.September » Znojemský deník
Jižní Morava – Často rádi otevřou dveře s vidinou navázání rozhovoru, důvěřivé důchodce ale nenapadne, že se jim vstřícnost může stát osudnou. Jihomoravským krajem v posledních týdnech otřásly případy brutálních útoků na starší obyvatele.

Rodiče a dva synové zemřeli při návratu z Chorvatska: Viníka nehody u Hodonína odhalila policie

26.August » Blesk.cz
Pětičlenná rodina z Valašska se v pondělí nad ránem vracela z dovolené od moře. Necelých 100 kilometrů od domova, u Sudoměřic na Hodonínsku došlo na nejhorší. Řidička se na rovném úseku silnice čelně srazila s kamionem. Následky jsou otřesné. Ve v...

Policisté dopadli podezřelého z vraždy seniora v pečovatelském domě v Brně

26.August » Novinky.cz
Brněnští policisté v neděli dopadli muže podezřelého ze sobotní vraždy 88letého seniora v domě s pečovatelskou službou v brněnské Hybešově ulici. Důchodce přepadl třicetiletý muž, který přišel do jeho bytu krást. Muž se k činu doznal, uvedl v pond...

Seniora z domu s pečovatelskou službou zabil vrah kvůli penězům

26.August » iDNES.cz
Muž ve věku kolem třiceti let v sobotu zavraždil v brněnském domě s pečovatelskou službou seniora, který zde žil. Motivem byly peníze. Policisté podezřelého zadrželi v neděli a k činu se přiznal. Další články k tématu: Muž podezřelý z vraždy praro...

Dvojnásobná vražda v Břeclavi byla neobvykle surová. Nové informace

16.August » 24zpravy.com
Pachatel použil bodnou a sečnou zbraň, řekl dnes novinářům krajskı policejní ředitel Leoš Tržil. Aniž byli policisté konkrétní, zmínili neobvyklou surovost provedení činu.Obviněnı muž byl v minulosti trestán za majetkovou trestnou činnost. Policie..

Z vraždy dvou lidí v Břeclavi obvinila policie 29letého muže

16.August » Týden.cz
Policie obvinila z brutální vraždy dvou lidí v Břeclavi 29letého muže. S oběťmi se krátce znal, nebyli příbuzní.

Z vraždy dvou lidí v Břeclavi obvinili muže, který se s oběťmi znal

16.August » 24zpravy.com
Vražda se stala v noci na 6. srpna. „Obětem bylo devětaosmdesát a čtyřiačtyřicet let. Podezřelého muže se podařilo dopadnout včera. Je to devětadvacetiletı muž z Břeclavi," informoval dnes šéf jihomoravskıch policistů Leoš Tržil.Podezřelého už..

Z vraždy dvou lidí v Břeclavi obvinila policie 29letého muže. Původně chtěl domek vykrást

16.August » iROZHLAS
Policie obvinila z brutální vraždy dvojice lidí v Břeclavi 29letého muže. S oběťmi se krátce znal, nebyli příbuzní. Kriminalisté prověřují majetkový motiv, vrah ale nakonec z domu odešel jen s tisícikorunou. Pachatel použil bodnou a sečnou zbraň, ...

Dvojnásobná vražda v Břeclavi byla neobvykle surová. Nové informace

16.August » EuroZprávy.cz
Policie obvinila z brutální vraždy dvou lidí v Břeclavi 29letého muže. S oběťmi se krátce znal, nebyli příbuzní. Kriminalisté prověřují majetkový motiv, vrah ale nakonec z domu odešel jen s tisícikorunou.

Z dvojnásobné vraždy policie obvinila devětadvacetiletého muže. K činu se doznal

16.August » Blanenský deník
Brno - K dvojnásobné vraždě, která se stala minulý týden v Břeclavi, se doznal devětadvacetiletý muž. Jihomoravští policisté o přelomu v případu informovali v pátek dopoledne na tiskové konferenci. Muž přišel do rodinného domu dvojici okrást.

Z vraždy dvou lidí v Břeclavi obvinili muže, který se s oběťmi znal

16.August » iRegiony Impuls
Z vraždy dvou starších lidí, která se stala minulý týden v Břeclavi, obvinili kriminalisté devětadvacetiletého muže. S poškozenými, které podle policistů ubodal, se znal, ale nebyl to jejich příbuzný. Kriminalisté prověřují majetkový motiv.

Policie zadržela podezřelého z dvojnásobné vraždy v Břeclavi

16.August » Novinky.cz
Policie zadržela a obvinila z vraždy dvou lidí v Břeclavi 29letého muže. S oběťmi se znal, ale nebyli příbuzní. Kriminalisté prověřují majetkový motiv, muž si však z domu odnesl jen tisíc korun.

Tato informační stránka o Leoš Tržil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leoš Tržil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes