František Tureček

Vztahuje se k

Dvacet roků proměnil starosta na dvacet sedmiček bílého

22.listopadu » idobryden.cz
Uteklo téměř dvacet roků, co mužský pěvecký sbor z Ostrožské Lhoty poprvé zazpíval na Mikuláše v Obecním domě. A to byla příležitost toto blížící se jubileum oslavit.

MiG-15 1176

18.února » valka.cz
Autor: wade Datum: 18.02.2018 18:24:16 Typ: Type: MiG-15 Výrobce: Producer: Aero Vodochody n.p. , Odolena Voda / Datum výroby: Date of Production: DD.MM.RRRR Výrobní číslo: Construction Number: 141176 Sériové číslo / imatrikulace: Serial Number / ...

Hokejový mistr světa na Slovácku, přijel za stárkou!

3.října » idobryden.cz
Mistr světa z roku 1985 a mnohonásobný reprezentant Pavel Richter se postaral o pozdvižení v hokejových kruzích na Slovácku. Z čista jasna se totiž objevil v Ostrožské Nové Vsi uprostřed hodového veselí, jen pár kilometrů od tábora hokejistů Uhers...

Gólové hody, ve Zlechově řádili Rachůnkovi

14.září » idobryden.cz
Staré Město - Březolupy 6:0 (4:0) Staré Město se opět dere tabulkou nahoru. Celek, kterému v uplynulé sezóně těsně unikl postup, tentokrát rozstřílel na svém trávníku Březolupy.

Vrátil se do své zamilované role

21.listopadu » idobryden.cz
Svou hereckou kariéru začal až po čtyřicítce. Přesto se stal jednou z nejvýraznějších tváří Divadelního souboru Karla Högera ve Strání.

Holásek vyměnil rychlost za pravidelnost

7.května » idobryden.cz
Jméno Václav Holásek se startovním číslem 48 v letošní startovní listině 14. ročníku Slováckého okruhu budete hledat marně.
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o František Tureček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Tureček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes