15
new stories - click to show

Sophie Turner Britská herečka

Related to

16 světoznámých hvězd, které letos přivítaly přírůstek do rodiny: Tito slavní v roce 2020 zažili i radostné okamžiky

31.December » Super.cz
Světová pandemie koronaviru možná překazila pár svateb, dětí se však narodilo požehnaně. V naší galerii níže si můžete připomenout, které slavné osobnosti letos přivítaly na svět potomky.

Láska i nenávist na place: Kteří slavní se během natáčení skamarádili a kteří si nemůžou přijít na jméno?

15.November » Proženy.cz
Vztahy mezi herci často dokáží ovlivnit celé natáčení. Někteří nezapadnou do týmu, jiní si dokonale sednou, dobré vztahy před kamerou nemusí ani hrát a rádi se vídají i po poslední klapce. Kteří kolegové se stali přáteli a kteří se nemohou vystát?

Hra o trůny: Jason Momoa se po své roli zadlužil a s rodinou hladověl

14.November » FandímeSerilům
Filmový Aquaman to neměl lehké ani poté, co se ukázal v jedné z nejsledovanějších sérií současnosti.

Tyhle milují v reálu! 13 filmových a seriálových hrdinů se svými láskami!

12.November » Óčko.tv
V seriálech a filmech randí, jsou vdané či ženatí, ale v reálu mají úplné jiné partnery. S kým žije seriálová Sansa nebo Monica?

Láska i nenávist na place: Kteří slavní se během natáčení skamarádili a kteří si nemůžou přijít na jméno?

12.November » Proženy.cz
Vztahy mezi herci často dokáží ovlivnit celé natáčení. Někteří nezapadnou do týmu, jiní si dokonale sednou, dobré vztahy před kamerou nemusí ani hrát a rádi se vídají i po poslední klapce. Kteří kolegové se stali přáteli a kteří se nemohou vystát?

"Nejhorší den mé kariéry," popsal herec z Hry o trůny natáčení znásilnění

7.November » ExtraStory.cz
Účast na populárním seriálu Hra o trůny byla pro velšského herce Iwana Rheona velkou výzvou. Před kamerou mimo jiné ztvárnil scénu znásilnění.

Účesy z doby koronavirové: 5 trendů, které jsou nenáročné na údržbu a obejdou se případně i nějakou dobu bez zásahu kadeřníka

11.October » Proženy.cz
Hledáte účes, který vám vydrží déle než pár týdnů? Žhavým trendem podzimu jsou sestřihy pro všechny typy a délky vlasů, které se snadno a rychle upravují. Nejlépe během několika minut. Podívejte se na ně. Líbí se vám některý?

Těhotenství dlouho tajila: Snímky s bříškem se hvězda Hry o trůny pochlubila až dva měsíce po porodu

30.September » Super.cz
Je to dva měsíce, co Sophie Turner (24) a Joe Jonas přivítali na svět dcerku Willu . A tak se herečka rozhodla pochlubit snímky s bříškem, které tak dlouho tajila a schovávala před světem.

Sophie Turner se v těhotenství schovávala: Po porodu ukázala rozkošné fotky s bříškem

28.September » eXtra.cz
Koncem července se Sophie Turner (30), jež se proslavila jako Sansa Stark v seriálu Hra o trůny, stala maminkou. Na svět přivedla holčičku, kterou má se zpěvákem Joem Jonasem (30). Po celou dobu těhotenství se herečka nepochlubila ani jednou fotko...

Životní tetování slavných: Kdo své kérky bude do smrti litovat?

7.September » Óčko.tv
Tetování jsou pro hvězdy velmi oblíbenou záležitostí. Ne vždy se jim ale líbí celý život. Proč si své kérky nechali odstranit Johnny Depp, Heidi Klum nebo Victoria Beckham?

Jako by nikdy nebyla těhotná: Takhle vypadá hvězda Hry o trůny sedm týdnů po porodu

7.September » Super.cz
Herečka Sophie Turner (24) se 22. července stala poprvé maminkou . Se zpěvákem Joem Jonasem (31) přivítali na svět dcerku Willu. Sedm týdnů po porodu vypadá představitelka Sansy ze Hry o trůny, jako by nikdy ani nebyla těhotná.

Jak je to doopravdy? S kým v reálném životě žijí známí herci a oblíbené herečky?

31.August » Óčko.tv
Není to tak dávno, kdy si ve Francii řekli své ano Sophie Turner a Joe Jonas. Možná vás překvapilo, že jejich svatba neměla tématiku Game of Thrones. Jenže ani herci z nejznámějších filmů a seriálů si svou práci do soukromí netahají. A jak jejich ...

Tato informační stránka o Sophie Turner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sophie Turner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes