Steve Tyler

Vztahuje se k

Tak tohle nás opravdu dostalo! Nečekaná pointa letního večera. Lidstvo už opravdu blbne!

19.srpna » inStory.cz
Nemůžeme se zbavit dojmu, že lidstvo začíná pomalu, ale jistě blbnout. A můžou za to naše moderní komunikační prostředky.

Majitel zablokoval v restauraci mobilní signál. Vadilo mu, že se lidé mezi sebou přestali bavit

11.srpna » Bleskově.cz
Místo napomínání a zákazů se rozhodl, že zablokuje signál. Do stěn svého podniku proto zabudoval měděné sítě a stříbrné fólie.

Novodobý luxus. Bar blokuje telefonní signál, lidé jsou nadšení

5.srpna » Echo24.cz
Majitel baru v hrabství Sussex se rozhodl pro netradiční krok a začal blokovat signál mobilních telefonů, aby se návštěvníci bavili pouze mezi sebou. Na stěny svého baru Gin Tub nechal Steve Tyler umístit stříbrnou folii a na strop měděné drátěné ...

Britský bar zablokuje mobilní signál. Chce, aby si lidé uvnitř povídali

4.srpna » Cnews.cz
Steve Tyler, majitel baru The Gin Tub nacházejícího se v jihoanglickém městečku Hove, chce, aby se lidé uvnitř jeho podniku bavili s přítomnými hosty a neměli v rukou celou dobu smartphone s Messengerem.

Z baru udělal Faradayovu klec. Kvůli hostům, kteří se spolu nebavili

4.srpna » Mobil.cz
Sociální média prý zabíjejí klasickou hospodskou atmosféru. K tomu dospěl majitel koktejlového baru v britském městě Hove. Od otevření letos v květnu totiž pozoroval zvyšující se počet hostů, kteří se místo vzájemné komunikaci věnovali telefonům. ...

Britský bar blokuje signál pro telefony, lidé si musejí povídat

4.srpna » Týden.cz
Majitel baru v hrabství Sussex se rozhodl blokovat signál mobilních telefonů, aby podpořil komunikaci návštěvníků mezi sebou. Na stěny svého baru nechal Steve Tyler umístit stříbrnou folii a na strop měděné drátěné pletivo.

Britský bar blokuje signál pro telefony, lidé si musí povídat

4.srpna » Týden.cz
Majitel baru v hrabství Sussex se rozhodl blokovat signál mobilních telefonů, aby podpořil komunikaci návštěvníků mezi sebou. Na stěny svého baru nechal Steve Tyler umístit stříbrnou folii a na strop měděné drátěné pletivo.

Britský bar blokuje signál pro telefony, aby se lidé více bavili

4.srpna » Deník.cz
Londýn - Majitel baru v hrabství Sussex se rozhodl blokovat signál mobilních telefonů, aby podpořil komunikaci návštěvníků mezi sebou. Na stěny svého baru nechal Steve Tyler umístit stříbrnou folii a na strop měděné drátěné pletivo. Vytvořil tak k...

Lidé spolu málo mluví. Bar se to rozhodl změnit

4.srpna » globe24.cz
Londýn - Majitel baru v hrabství Sussex se rozhodl blokovat signál mobilních telefonů, aby podpořil komunikaci návštěvníků mezi sebou.
Gabriela Lašková - Česká Miss 2013
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Steve Tyler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Steve Tyler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes