Jakub Uhr

Vztahuje se k

Sprinterka Seidlová překonala halový český rekord na 60 metrů

17.února » iDNES.cz
Sprinterka Klára Seidlová překonala halový český rekord na 60 metrů. Na domácím šampionátu v Praze zaběhla čas 7,23, tedy o setinu lépe, než byla hodnota dosavadního maxima Kateřiny Čechové. Ta čas 7,24 zaběhla ve stejné hale ve Stromovce před pět...

Česko má nový halový rekord na 60 metrů, překonala ho Seidlová

17.února » ČT24
Sprinterka Klára Seidlová překonala halový český rekord na 60 metrů. Na domácím šampionátu v Praze zaběhla čas 7,23 sekundy, o setinu lépe, než byla hodnota dosavadního maxima Kateřiny Čechové. Ta čas 7,24 zaběhla ve stejné hale ve Stromovce před ...

Sprinter Dominik Zálesky před MS: Těším se na souboj s nejlepšími

29.ledna » Deník.cz
/ROZHOVOR/ Začínal s fotbalem, v Hradci Králové a v Pardubicích hrával dorosteneckou ligu, ale nakonec sprintera Dominika Záleského před necelými pěti lety zlákali k atletice. A dvaadvacetiletý obdivovatel Justina Gatlina udělal moc dobře.

Záleský prvním limitářem pro Birmingham

9.ledna » Atletika.cz
Sprinter Dominik Záleský se stal prvním českým atletem, který si zajistil účast na halovém světovém šampionátu v Birminghamu. Časem 6.61 vyhověl nominačnímu kritériu pro účast na halovém vrcholu.

Tato informační stránka o Jakub Uhr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Uhr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes