Lenka Uldrijanová

Vztahuje se k

Nový časopis KALEIDOSKOP

9.května » První krok
Lenka Uldrijanová - ředitelka Vítejte v novém... Nový rok je sice už dávno v plném běhu, ale i přesto bych vás ráda uvítala právě takto. Vítám vás totiž v nové éře Ligy s novým logem i vizuální identitou. Vítám vás i při brouzdání novým bulletinem...

Orientaci ve městě handicapovaným ulehčují aplikace, chytrá hůl či brýle

19.dubna » iHNed.cz
Koncept smart city využívá moderní technologie mimo jiné pro zvýšení kvality života handicapovaných lidí ve městech. Nadále však platí, že největší pomocí pro postižené nejsou chytrá řešení, ale boření bariér, které musí v každodenním životě překo...

Benepink v Brně podruhé: badmintonista Petr Koukal i handicapovaní Sharks Brno

4.března » Rádio Proglas
Propojit svět sportu se světem handicapovaných se snaží druhý ročník benefiční akce Benepink. Badmintonový turnaj dnes pořádala brněnská nezisková organizace Liga vozíčkářů.

Nový projekt pomáhá lidem, kteří doma pečují o své blízké

24.ledna » Rádio Proglas
Staráte se doma o dítě po úrazu či o tatínka s Alzheimerem? Právě pro vás je určen projekt Umím a pečuji neziskové organizace Liga vozíčkářů. Pečovatelům nabízí zdarma psychologickou pomoc i mnohé vzdělávací kurzy.

Tato informační stránka o Lenka Uldrijanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Uldrijanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes