15
new stories - click to show

Jiří Untermüller

Related to

Budějcká kapela natočila klip, který věnovala nevidomým. „Chceme dát vědět, že na ně někdo myslí,“ říká frontman

30.December » Budějcká Drbna
Unblinded. Tak se jmenuje píseň budějcké skupiny Frozen Poppyhead, ke které natočila kapela na konci roku nový klip z prostředí Českých Budějovic. Novinka je věnovaná nevidomým lidem. Kapela chce podle frontmana touto cestou dát vědět, že na ně ně...

Malý princ. Hvězdně obsazený muzikál s Vojtou Dykem v roli pilota

25.December » ČRo 2 - Praha
Precizně zpracovaný původní rozhlasový muzikál, ve kterém září Vojta Dyk jako pilot, Viktor Antonio jako Malý princ nebo Jiří Korn v roli Domýšlivce.

Po izolaci vyrazil herec nejprve na vzduch do lesa

S nemocí covid – 19 se potýkali i herci Jihočeského divadla. Mezi nimi i Jiří Untermüller, kterého můžete znát jako generála Otise z adaptace Pane, vy jste vdova, z komedie Shakespeare v Hollywoodu či z Havlovy parafráze Fausta Pokoušení, kde si z...

KULTURNÍ TIPY: Víkend patří myslivcům

18.January » Budějcká Drbna
Nemohli jste se dočkat plesové sezóny? Tak si ji teď vychutnejte naplno, třeba na Mysliveckém bále, kde taneční zážitky doplní i ty gastronomické. Čeká vás toho ale mnohem víc!

Podle Pratchettovy knihy vznikl muzikál Zaslaná pošta

14.January » Týden.cz
Převážně studentský muzikál Zaslaná pošta bude mít 17. ledna premiéru v Českých Budějovicích. Podílí se na něm šedesát lidí, zazní dvacet písní. Autoři by chtěli, aby od příští sezony fungovala ve městě stálá hudební scéna.

Tato informační stránka o Jiří Untermüller zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Untermüller" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes