15
new stories - click to show

Tomáš Verner Český krasobruslař

Related to


Stories

Luxusní Vánoce krasobruslaře Pljuščenka: Rudkovská v pyžamu a prostřená tabule bere dech!

29.December » Blesk.cz
Manželka bývalého ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (38) Jana Rudkovská (45) se ráda chlubí, v jakém luxusu si s rodinou žijí a jaké značky upřednostňují. Nejinak je tomu na Vánoce.

Na Vánoce přes půl světa! Tomáš Verner cestuje s exotickou manželkou a synem (3 měsíce)

22.December » Blesk.cz
Návštěva tchána s tchyní pro většinu z nás nezahrnuje celodenní cestu letadlem. Aby se ale rodiče jeho ženy Tammy setkali se svým vnukem Tomášem juniorem, musel Tomáš Verner (34) i s rodinou zdolat cestu přes oceán a celou pevninskou část Spojenýc...

Bez ženy bych byl ztracen nejen v péči o syna, přiznává Tomáš Verner

21.December » Revue iDNES.cz
Tomáš Verner (34) vyráží s manželkou Tammy Sutanovou a jejich pětiměsíčním synem Tomíkem na vánoční svátky do slunné Kalifornie. Krasobruslař přiznal, že bez své ženy, bývalé thajské krasobruslařky, by byl nejen v náročné péči o syna ztracen.

Kvůli pandemii nesmí do Česka příbuzní manželky Tomáše Vernera: Rodina uvidí syna nejdřív po prvních narozeninách

20.December » Super.cz
Nemoc covid-19 se rodině Tomáše a Tammy Vernerových zatím naštěstí vyhýbá. Pandemie ale jejich život přece jen negativně ovlivnila. V první vlně málem nepřijeli na svatbu bývalého krasobruslaře rodiče jeho manželky z Kalifornie. Nyní není možné, a...

Pljuščenkova manželka se pochlubila pokojíčkem tříměsíčního princátka! Luxus i na tričku

29.November » Blesk.cz
Manželka legendárního olympijského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (37) Jana Rudkovská (45) nedávno světu představila svého čtvrtého syna Arsenije. Toho údajně přivedla na svět náhradní matka.

Za Sazku se postavila řada českých sportovců

19.November » Ahaonline.cz
Svoboda, Verner, Knapková, nebo také Kateřina Neumannová. To je jen malá ukázka známých českých sportovců, kteří veřejně vyjádřili podporu společnosti Sazka. Přidali se tak k několika stovkám tisíc Čechů protestujících proti zvýšení daně z loterií.

Porod syna ex milence Vondráčkové: Šlo o život!

14.November » Aha!
Než si náš nejslavnější krasobruslař Tomáš Verner (34) mohl pochovat svého syna, byl to boj až do samého konce. Tammy byla velmi dlouho v bolestech a okolnosti nakonec vedly k tomu, že Tomáš Verner mladší přišel na svět císařským řezem.

Tři dny musel Tomáš Verner nahradit manželku v péči o miminko: Jak to bývalý krasobruslař zvládal?

14.November » Super.cz
Na konci září se Tomáš Verner stal otcem. Jeho manželka Tammy , Kaliforňanka thajského původu, mu porodila syna , který dostal jméno po tatínkovi. Hned po narození se bývalý krasobruslař zapojil do péče o miminko.

Porod syna Vernera: Muka trvala několik hodin!

14.November » Aha!
Než si náš nejslavnější krasobruslař Tomáš Verner (34) mohl pochovat svého syna, byl to boj až do samého konce. Tammy byla velmi dlouho v bolestech a okolnosti nakonec vedly k tomu, že Tomáš Verner mladší přišel na svět císařským řezem.

Manželka Tomáše Vernera rodila dramaticky 33 hodin. Nakonec krasobruslař syna přivítal na svět bez jejího vědomí

11.November » Super.cz
Posledních sedm týdnů Tomáš Verner a manželka Tammy prožívají harmonické období se synem Tomáškem. Příchod miminka na svět byl ale velmi dramatický.

33 hodin pekla! Verner s manželkou popsali dramatický porod

9.November » Blesk.cz
Téměř den a půl strávila na porodním sále manželka Tomáše Vernera (34) Tammy, než se lékaři rozhodli ukončit její trápení císařským řezem. Náš nejslavnější krasobruslař držel svou ženu za ruku celou dobu na porodním i operačním sále. Než malý Tomá...

Tato informační stránka o Tomáš Verner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Verner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes