15
new stories - click to show

Martin Vlček

Related to

Auto UH Rally Team poprvé na trati

24.December » Autosport.cz
Člověk míní, život mění, tak by se dal shrnout závěr letošní rally sezóny v ČR. Závody v ČR plánované k poslední části roku odpadly rychleji než letošní úroda a tak se musely chtě nechtě změnit i plány Martina Bujáčka a nového Auto UH Rally Teamu.

Daňový balíček: více peněz ve výplatě, dopad na veřejné finance příští rok 99 miliard

11.December » Rádio Praha
Deset hodin trvala v Senátu debata o daňovém balíčku. Jednalo se mimo jiné o zrušení superhrubé mzdy a kompenzace obcím a krajům.

Novým členem vedení Sberbank se stal Martin Vlček

7.December » Měšec.cz
Novým ředitelem oddělení Compliance a AML ve Sberbank CZ je Martin Vlček, který předtím působil v české pobočce Deutsche Bank. Martin Vlček má bohaté zkušenosti z právní oblasti. Pracoval například jako vedoucí právního oddělení v Royal Bank of...

Ředitelem Compliance a AML ve Sberbank se stal Martin Vlček

5.December » Kurzy.cz
Na pozici ředitele oddělení Compliance a AML ve Sberbank nastoupil pan Martin Vlček, který se tak stal Head of Compliance & AML. Martin je zkušený manažer a odborník s bohatými zkušenostmi v dané oblasti.

Šotolina za vlčími drápy

4.December » I-Motorsport.cz
Zatímco hokejistům by k němu stačil obyčejný puk, 'Vlčák' potřeboval k nácviku této techniky plnokrevnou er-pětku a nezpevněný povrch tratě.

Ředitelem Compliance a AML ve Sberbank se stal Martin Vlček

4.December » FeedIT.cz
Praha 4. 12. 2020 – Na pozici ředitele oddělení Compliance a AML ve Sberbank nastoupil pan Martin Vlček, který se tak stal Head of Compliance & AML. Martin je zkušený manažer a odborník s bohatými zkušenostmi v dané oblasti. Martin do Sberbank při...

Tip na dárek - Petr Dufek: HVĚZDY NA ČTYŘECH KOLECH (3)

20.November » Autokaleidoskop
Autorem je zkušený motoristický novinář Petr Dufek, který během své více než čtyřicetileté kariéry navštívil víc než tisíc automobilových závodů. V knize se představují závodníci Filip Mareš, Vojtěch Štajf, Martin Vlček (rallye), Tomáš Kostka (okr...

Martin Vlček s Karolínou Jugasovou vydali na šotolinu do…

18.November » Motormix
Ačkoliv „Vlčák“ nikdy nedal na šotolinu dopustit, jeho zkušenosti sahají jen na české polní cesty, po kterých se obvykle při „ostrém“ závodě jezdí na asfaltových pneumatikách. Velcí mistři skandinávské šotolinové školy však svoje „nahození“ …

Šotolina za vlčími drápy

17.November » Autosportfoto.sk
Není nahození jako nahození. Zatímco hokejistům by k němu stačil obyčejný puk, „Vlčák“ potřeboval k nácviku této techniky plnokrevnou „er-pětku“ a nezpevněný povrch tratě.

Tato informační stránka o Martin Vlček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Vlček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes