Leona Vlčková

Vztahuje se k

Domácnosti ve Valašských Kloboukách by měly zkontrolovat QR kódy na svých popelnicích

8.března » iRegiony Impuls
Obyvatelé rodinných domů ve Valašských Kloboukách a místních částech by měli provést kontrolu, zda mají na svých popelnicích na směsný komunální odpad nalepený QR kód. Nálepka umožňuje při svozu evidovat počet nádob, které byly vyvezeny. Individuá...

Sbírka starých telefonů udělá radost dětem v domově

21.listopadu » iRegiony Impuls
I když by se mohlo zdát, že vysloužilé mobilní telefony už nejsou k ničemu užitečné, v době před Vánocemi je tomu jinak. Prostřednictvím recyklace starých přístrojů se dá udělat ještě mnoho radosti tam, kde je jí potřeba. I proto společnost Asekol...

Valašskokloboucká kompostárna nabízí občanům zdarma kompost

29.července » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Lidé z Valašských Klobouk mohou využít nabídky kompostárny, která jim může dát zadarmo kompost. Zájemci si jej mohou bezplatně odebrat v provozní době, informovala server Zlin.cz mluvčí valašskokloboucké radnice Lenka Zvonková.

V kompostárně si mohou místní odebrat kompost zdarma

28.července » Zlínský deník
Valašské Klobouky - Obyvatelé Klobouk mohou využít nabídku kompostu z valašskokloboucké kompostárny. Odebrat si jej mohou bezplatně v běžné provozní době.

Ve Valašských Kloboukách přibyly kontejnery na oděvy a elektrospotřebiče

10.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Síť sběrných míst ke třídění odpadu ve Valašských Kloboukách rozšířily nové kontejnery určené k odkládání drobných elektrozařízení a také starého ošacení. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Lenka Zvonková.

Tato informační stránka o Leona Vlčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leona Vlčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes