Lenka Zvonková

Vztahuje se k

Město do nákupu strategických pozemků investuje přes dva miliony korun

15.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Valašskokloboučtí zastupitelé souhlasili s odkoupením několika pozemků, které budou do budoucna významné pro rozvoj města. Serveru Zlin.cz to uvedla muvčí města Lenka Zvonková.

Nejpřívětivější úřad v kraji mají Valašské Klobouky

14.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Městský úřad Valašské Klobouky získal v soutěži Přívětivý úřad 2018 první místo ve Zlínském kraji a obhájil tak svůj výsledek z loňského ročníku. O úspěchu informovala server Zlin.cz mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Lidé v Kloboukách dostanou sazenice balkonových květin

13.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Historické centrum Valašských Klobouk už třetím rokem rozkvete v pestrých barvách, a to i díky sazenicím balkonových květin a letničkovým směsím, které obyvatelům památkové zóny zdarma poskytne tamní radnice. Server Zlin.cz o t...

Snídaňový piknik nabídne domácí dobroty

12.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - V sobotu 12. května bude nádvoří Valašskoklobouckého podnikatelského centra patřit třetímu ročníku Férové snídaně. Akce je určena široké veřejnosti, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Lenka Zvonková.

Hasičská zbrojnice ve Smolině se dočkala oprav skoro za 200 tisíc

4.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Dobrovolní hasiči ve Valašských Kloboukách v části Smolina se dočkali rekonstrukce zbrojnice téměř za 200 tisíc korun. Má například nová okna a dveře, řekla serveru Zlin.cz mluvčí radnice Lenka Zvonková.

Klobouky čeká velká obměna chodníků a veřejného osvětlení

3.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Během května znovu začnou ve valašskokloboucké ulici Brumovská stavební práce. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Lenka Zvonková.

Obyvatelé Luční se vyjadřovali k návrhům revitalizace sídliště

29.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Šest desítek lidí se zúčastnilo veřejného projednání revitalizace sídliště v ulici Luční ve Valašských Kloboukách. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Revitalizace klobouckého sídliště se představí veřejnosti

21.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Ve středu 25. dubna se mohou obyvatelé ulice Luční a také široká veřejnost seznámit s architektonickou studií revitalizace tohoto největšího valašskoklobouckého sídliště. Moderované veřejné projednání, při němž autor architekt ...

V Kloboukách začne nová série hospodářských trhů

18.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Už osmou sezonu letos zahájí Klobucké hospodářské trhy, které pozvou k nákupu čerstvé zeleniny, ovoce, sazenic i výrobků od místních a přespolních řemeslníků, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Lenka Zvonková. První trh s...

Valašské Klobouky zřídí Senior-taxi

16.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Od června začne po Valašských Kloboukách přepravovat pasažéry nová služba Senior-taxi. O jejím zřízení rozhodli zastupitelé na svém dubnovém zasedání, informovala server Zlin.cz mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Město zahájilo prodej stavebních pozemků v lokalitě Dlouhá

15.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Celkem 17 stavebních parcel v nově vznikající lokalitě pro individuální bytovou výstavbu v ulici Dlouhá ve Valašských Kloboukách je připraveno k prodeji. Serveru Zlin..cz to sdělila mluvčí města Lenka Zvonková.

Městské koupaliště čeká proměna za 18 milionů korun

14.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Městské koupaliště ve Valašských Kloboukách projde kompletní rekonstrukcí, dohodli se na tom městští zastupitelé. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Lenka Zvonková.

Tato informační stránka o Lenka Zvonková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Zvonková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes