Eva Fialová

Related to

Nová radní Eva Nováková miluje ústeckou zoo a sponzoruje geparda

7.March » Ústecký deník
„Je to pro mne velká výzva. Jsem připravena na větší objem práce a s tím spojená rozhodnutí,“ říká radní města Ústí nad Labem Eva Nováková.

Eva Fialová rezignovala na funkci ústecké radní. Nahradí ji Eva Nováková

24.February » Ústecký deník
Na funkci ústecké radní rezignovala poslankyně za hnutí ANO 2011 Eva Fialová. Ve funkci ji nahradí její kolegyně z hnutí zastupitelka Eva Nováková.

Ve Valašských Kloboukách se počet obyvatel snížil jen nepatrně

4.February » Zlin.cz
Oproti předchozímu roku se počet obyvatel snížil jen o šest osob, z nichž polovinu tvořili občané a druhou polovinu cizinci. Průměrný věk valašskoklobouckého obyvatele je 41 let.

Valašské Klobouky drží pěti tisícovou hranici počtu obyvatel

4.February » Zlínský deník
Město Valašské Klobouky si z pohledu obyvatelstva v roce 2019 udrželo symbolickou pětitisícovou hranici. K 31. prosinci tam žilo 5015 obyvatel, z nichž 4966 bylo občanů s trvalým pobytem a 49 obyvatel s cizí státní příslušností.

Primář strakonické chirurgie Radek Chalupa zvítězil již po osmnácté

27.December » Jihočeské týdeníky
ZÁLESÍ – Jubilejní dvacátý ročník okresního přeboru strakonických zdravotníků ve stolním tenisu byl odehrán na Štěpána v sále restaurace v Zálesí. Celkem 35 zápasů na tři vítězné sety dalo na dvou stolech následující pořadí: 1. Radek Chalupa (chir...

Poslankyně žila půl roku v ghettu. Dlužníci systému nerozumí, říká

19.December » iHNED.cz
Když se poslankyně Eva Fialová z ANO stěhovala v červnu do jedné z ústeckých vyloučených lokalit, lidé ji varovali, že se nevyspí. "Musím říct, že hluk nebyl tak hrozný, ač jsem bydlela na jedné z nejrušnějších ulic," hodnotí s odstupem v rozhovor...

Obyvatelům Ústí vadí nedostatky sociálního systému

18.December » E-ÚSTÍ.CZ
Semináře se účastnili zástupci Evropského parlamentu, Úřadu práce ĆR, Platformy pro sociální bydlení a také města Karviná. Cílem semináře, nad kterým převzala záštitu Eva Fialová, poslankyně a radní města Ústí nad Labem, bylo zhodnocení současného...

ZAJÍMAVOST: Umělecké dílo od němé tváře? Slonice Delhi namalovala hned několik obrazů

3.December » e-lounsko.cz
Ústí nad Labem - Město společně se zoologickou zahradou uspořádaly v informačním středisku prodejní výstavu obrazů slonice Delhi. Vernisáž proběhla 2. prosince, výstava potrvá do 23. prosince. V prodeji bylo 32 obrazů v hodnotách od 400 Kč do 2 00...

Poslankyně Eva Fialová žila půl roku v ghettu, chce měnit zákony

21.November » Deník.cz
Politička Eva Fialová (ANO) v listopadu završuje půlroční pobyt v ústeckých Předlicích. Co poznala na vlastní kůži, chce teď přetavit do úsilí v parlamentu.

Tato informační stránka o Eva Fialová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Fialová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes