15
new stories - click to show

Tomáš Kirbs

Related to

V Ústí platí zákaz kropit zahrádky vodou z řeky nebo potoků

8.August » Ústecký deník
Dejte pozor, čím kropíte trávník nebo zaléváte záhonky. Ústecký magistrát totiž vydal zákaz využívat k tomuto účelu povrchové zdroje vody. Platí do 3. listopadu nebo do odvolání.

Divočák na Klíši napadl psa. Skončilo to stehy a injekcemi

28.April » Ústecký deník
Příjemná procházka na kraji města se může změnit v drama. Zažil to Ústečan Daniel Brzák. Jeho psa totiž v sobotu po poledni napadlo divoké prase. Skončilo to zraněním a návštěvou veterinární pohotovosti.

Sběrný dvůr ve Všebořicích se za pár dnů opět otevře

7.April » Ústecký deník
Občanům bude opět sloužit dosud uzavřený sběrný dvůr ve Všebořicích. Otevře se od úterý 14. dubna v klasické otevírací době.

Máme to? Testovaní Ústečané čekají už týden na výsledky odběrů

27.March » Ústecký deník
V nejistotě tráví někteří Ústečané čas v izolaci. Stále totiž neznají výsledky testů na koronavirus. Důvod? Laboratoře v Praze nezvládají obrovský nápor.

Ústí nad Labem: Představitelé města debatují v domovech seniorů

Série debat s klienty probíhá v domovech seniorů. Účastní se jich náměstek primátora Tomáš Vlach a radní Tomáš Kirbs.

Představitelé města debatují v domovech seniorů

04.03.2020 Série debat s klienty probíhá v domovech seniorů. Účastní se jich náměstek primátora Tomáš Vlach a radní Tomáš Kirbs.

Představitelé města debatovali v domovech seniorů. Díky podnětům ...

4.March » E-ÚSTÍ.CZ
„Jsou to podnětná setkání. Senioři mají zkušenosti a pamatují si, jak co fungovalo. Jejich připomínky a poznámky jsou často velmi cenné,“ ocenil Tomáš Vlach. Mezi projednávanými tématy je zejména ochrana životního prostředí, investice do městských...

Dětský parlament "griloval" představitele města. Zaznělo hodně zv...

17.October » E-ÚSTÍ.CZ
Dětský parlament působí ve městě už dvacet let a na svá slyšení zve zástupce vedení města, městských podniků a dalších institucí. I tentokrát byly otázky žáků a studentů ústeckých základních a středních škol zvídavé a bylo jich hodně. „Co se staví...

Dětský parlament griloval představitele města

16.10.2019 Veřejné slyšení Parlamentu dětí a mládeže se ve středu konalo v Domě dětí a mládeže. Na otázky odpovídali primátor Petr Nedvědický, jeho náměstek Pavel Tošovský, radní Tomáš Kirbs a ředitel DDM Jan Eichler.

Za černé skládky padly pokuty. Bordeláře odhalily kamery i fotopasti

28.August » Ústecký deník
/FOTO/ Za černé skládky jen letos padly pokuty ve výši 140 tisíc korun. Městská policie odhalila celkem třiašedesát hříšníků, kteří po Ústí zakládali černé skládky.

Děčín se při dusivém smogu nebrání bezplatné MHD

Ústecký kraj – Při vážné smogové situaci by města v Ústeckém kraji zvažovala, zda nezavést na přechodnou dobu veřejnou dopravu zdarma. A to i přesto, že by každý takový den stál městskou kasu několik stovek tisíc korun. Nešlo by ale o jediné opatř...

Ústí se při dusivém smogu nebrání bezplatné MHD

Ústecký kraj – Při vážné smogové situaci by města v Ústeckém kraji zvažovala, zda nezavést na přechodnou dobu veřejnou dopravu zdarma. A to i přesto, že by každý takový den stál městskou kasu několik stovek tisíc korun. Nešlo by ale o jediné opatř...

Tato informační stránka o Tomáš Kirbs zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kirbs" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes