15
new stories - click to show

Karolína Žákovská

Related to

Zastupitelé Ústí nad Labem omezili pravomoci rady města

15.December » ČRo Sever
Radní města Ústí nad Labem přišli o řadu pravomocí. Budou moci rozhodovat pouze o částkách do 500 tisíc korun místo dosavadních 5 milionů korun.

Chránit celé Krušné hory? Začíná nová diskuze o vztahu Čechů k jejich přírodě

21.November » Mostecký deník
Po letech obnovy poškozených přírodních krás zřejmě přichází doba, kdy se může péče o krajinu posunout na vyšší úroveň. Znovuzrozené Krušné hory, které byly desítky let opomíjeny, si oprávněně říkají o pozornost.

Volební agitka maskovaná jako zpravodajství. Jak redaktor Deníku pořídil rozhovor s vlastní dcerou

3.October » HlidaciPes.org
Na stránkách Ústeckého deníku se v pátek odpoledne objevil článek, v němž se prvovolička Marie Vorlíčková zpovídá ze svých voličských preferencí. Útočí na kandidáta Pirátů Karla Kariku, a naopak vychvaluje náměstkyni primátora Věru Nechybovou, kte...

Spojenci pro kraj, Občanská demokratická strana, Lepší Sever, ANO, Trikolóra

25.September » ČRo Sever
22. září se uskutečnila předvolební debata, které se zúčastnili lídři kandidátek těchto stran a hnutí: Spojenci pro kraj. ODS. Lepší Sever. ANO. Trikolóra.

Ústečtí zastupitelé doporučili radním odvolat ředitele zoo Romana Končela

22.September » ČRo Sever
Zastupitelé města Ústí nad Labem doporučili radním odvolat ředitele zoo Romana Končela kvůli výsledkům mimořádné kontroly i přístupu ředitele k jejím závěrům.

Ing. Michal Kučera

Koalice Spojenci pro kraj nabízí vedení severočeské obce Krupka, že její členové sami vymalují dolní nástupní stanici nejstarší lanovky v Česku, která z Krupky vozí lidi na Komáří vížku.

Skupina ústeckých zastupitelů bude pracovat na zlepšení zoo

1.July » Ekolist
Upravit nedávno schválený plán rozvoje ústecké zoologické zahrady má pracovní skupina, jejíž vznik schválilo ústecké zastupitelstvo. Plán rozvoje zoo do roku 2035 zastupitelé schválili loni v prosinci. Je podle nich prvním krokem k obnově plného č...

Skupina ústeckých zastupitelů bude pracovat na zlepšení zoo

26.June » Seznam Zprávy
Upravit nedávno schválený plán rozvoje ústecké zoologické zahrady má pracovní skupina, jejíž vznik dnes schválilo ústecké zastupitelstvo. Plán rozvoje zoo do roku 2035 zastupitelé schválili loni v prosinci.

V ústeckém bezobalovém obchodě točí dezinfekci do lahviček

8.April » Ekolist
V ústeckém bezobalovém obchodě natočí lidem dezinfekci na ruce do donesené lahvičky. Cena je pět korun za 100 mililitrů. Organizátoři distiubuce tak chtějí bojovat proti spekulantům, kteří nabízejí stejné zboží za mnohonásobně vyšší částky. O dezi...

V ústeckém bezobalovém obchodě točí dezinfekci do lahviček

6.April » Odpady iHNed.cz
V ústeckém bezobalovém obchodě natočí lidem dezinfekci na ruce do donesené lahvičky. Cena je pět korun za 100 mililitrů. Organizátoři distiubuce tak chtějí bojovat proti spekulantům, kteří nabízejí stejné zboží za mnohonásobně vyšší částky.

Karolina Žákovská: Je ústavní zákon na ochranu vody jen převlečený bagr na budování vodních nádrží?

24.January » Ekolist
Ministerstvo zemědělství připravuje ústavní zákon na ochranu vody. Tento zákon má stanovit – a to s ústavní silou –, že „voda jako drahocenný a nenahraditelný přírodní zdroj požívá nejvyšší ochrany ve veřejném zájmu, pokud slouží pro hromadné záso...

Svíčky vzplály u sochy Olbrama Zoubka v sadech v Ústí. Připomněly listopad 1989

17.November » Ústecký deník
/FOTO, VIDEO/ Projevem Karolíny Žákovské, předsedkyně hnutí ProÚstí!, začala v neděli 17. listopadu navečer u Olbramovy sochy Pieta v Městských sadech krátká vzpomínková akce s asi osmdesáti lidmi, příznivci hnutí, demokracie a svobody.

Tato informační stránka o Karolína Žákovská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Žákovská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes