15
new stories - click to show

Eva Outlá

Related to

Městu Ústí nad Labem se podařilo snížit penále ze sankcí za rekonstrukci muzea a demolici sektorového centra

19.July » ČRo Sever
Město Ústí nad Labem zaplatí státu půl milionu korun. Jde o penále z odvodu neoprávněně využité části dotace při rekonstrukci muzea a demolici sektorového centra.

Na ozdravné prořezání alejí a stromů v parcích dá Ústí nad Labem 2,5 milionu korun

19.July » ČRo Sever
Město Ústí nad Labem rozdělilo mezi čtyři obvody téměř dva miliony korun na ozdravné prořezání alejí a stromů v parcích. Peníze na běžnou údržbu zeleně obvodům nestačí.

Ústí nad Labem uctilo památku obětí tramvajového neštěstí

Památku obětí tramvajového neštěstí z roku 1947 si v úterý u Rondelu připomněli představitelé města, dopravního podniku, pamětníci i veřejnost. K pomníku položili květiny.

Ústí nad Labem: Práci o Schichtových lázních město ocenilo

Vynikající diplomovou práci na téma Rekonstrukce historických lázní Johanna Schichta sepsal student Martin Mottl. Město ho za ni odměnilo finančním darem.

Práci o Schichtových lázních město ocenilo

30.06.2021 Vynikající diplomovou práci na téma Rekonstrukce historických lázní Johanna Schichta sepsal student Martin Mottl. Město ho za ni odměnilo finančním darem.

Auta u plavecké haly na Klíši překážejí. Místním došla trpělivost

28.June » Ústecký deník
Ulice okolo koupaliště na Klíši v Ústí nad Labem jsou doslova zacpané auty. Návštěvníci tu zabrali každé volné místo. Situaci navíc komplikují stavební úpravy a opravy povrchů v ulici Na Spálence. Situace se bez systémového řešení stala natolik kr...

V Ústí nad Labem budou pamětní kameny připomínající genocidu Židů

7.June » Romea.cz
7.6.2021 17:05 - Na podzim se v Revoluční ulici v Ústí nad Labem objeví osm pamětních kamenů připomínajících tragický osud Židů za druhé světové války. Takzvané Stolpersteine neboli kameny zmizelých město vyjdou na 30.000 korun, řekla náměstkyně p...

V Ústí nad Labem budou pamětní kameny připomínající genocidu Židů

5.June » Seznam Zprávy
Na podzim se v Revoluční ulici v Ústí nad Labem objeví osm pamětních kamenů připomínajících tragický osud Židů za druhé světové války.

Vedení Ústí uctilo památku obětí leteckých náletů

20.April » E-ÚSTÍ.CZ
K pamětní desce na stěně budovy magistrátu položili květy primátor Petr Nedvědický a jeho náměstkyně Eva Outlá. Město 17. a 19. dubna 1945 bombardovala letadla americké 15. letecké armády. Cílem náletů byl železniční uzel u Západního nádraží....

Zastupitelé rozhodnou o financích pro školy i zoo. Ústečané mohou...

14.April » E-ÚSTÍ.CZ
Všichni přítomní budou muset mít nasazený respirátor a dodržovat dvoumetrové rozestupy. Zájemci z řad veřejnosti budou moct sledovat zasedání on-line či z předsálí, k případnému výstupu budou vpouštěni po jednom k mikrofonu. Stejné podmínky platí ...

Ústí nad Labem chce letos investovat přes 400 milionů korun. Rozpočet už schválili zastupitelé

2.March » ČRo Sever
Zastupitelé města Ústí nad Labem schválili více než dvoumiliardový rozpočet se schodkem 324 milionů korun. K jeho pokrytí město použije úspory z minulých let.

Náměstkyně Outlá nechce spořit, když má město zanedbanou infrastrukturu

9.February » Ústecký deník
/ROZHOVOR/ Po odchodu UFO z koalice nahradila na postu první náměstkyně Věru Nechybovou bývalá střekovská starostka Eva Outlá z hnutí PRO! Ústí. Ráda by se zasadila o revitalizaci jeslí na Kamenném Vrchu, oživení Střekovského nábřeží nebo tržnici ...

Tato informační stránka o Eva Outlá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Outlá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes