15
new stories - click to show

Aleša Kymličková

Related to

STALO SE: Skuteční hrdinové! Trojice mladíků zachránila život seniorovi

26.January » e-litomerice
Ústí nad Labem - Za poskytnutí okamžité pomoci člověku v ohrožení života poděkoval primátor Petru Burešovi, Vítu Harvanovi a Pavlovi Hrdému. Dva žáci sedmého ročníku ZŠ Palachova a student prvního ročníku SŠZ poskytli první pomoc seniorovi, který ...

Herní prvky na hřišti se staly terčem vandala. Škoda jde do deset...

7.January » E-ÚSTÍ.CZ
„Škoda přesahuje třicet tisíc korun. Hřiště máme pojištěné,“ uvedla místostarostka Střekova Aleša Kymličková (ODS). Řádění vandala šetří ústečtí policisté. „Poškození hřiště jsme zaevidovali. V současné době prověřujeme všechny poznatky,“ uvedla...

Vedení střekovského obvodu si připomnělo výročí vzniku Československa

27.October » Ústecký deník
V tichosti, bez přítomnosti veřejnosti, se sešli zástupci vedení Městského obvodu Střekov v úterý 27. října, aby si připomněli výročí Dne vzniku Československa.

Současně s volbami budou lidé hlasovat o stavbě nákupního centra

23.September » Seznam Zprávy
Referendum k uvažované stavbě obchodního centra v městském obvodu Střekov v Ústí nad Labem je podle místostarostky obvodu Aleši Kymličkové (ODS) připravené. Ústecký magistrát vyšlo na 110 000 korun.

Petr Vinš už není starostou ústeckého Střekova, zastupitelé ho odvolali

25.June » ČRo Sever
Ústecký obvod Střekov nemá starostu. Petra Vinše z hnutí „Za lepší Střekov“ 24. června večer na návrh opozičního hnutí „PRO! Ústí“ odvolalo 10 z 15 zastupitelů.

Amatérští filmaři soutěžili o Střekovskou kameru. Přihlášeno bylo...

29.October » E-ÚSTÍ.CZ
Na soutěž rozdělenou do devíti hodinových promítacích bloků přišly filmařům popřát štěstí náměstkyně primátora Věra Nechybová a místostarostka Střekova Aleša Kymličková. Do letošního ročníku, který probíhal 25. a 26. října, bylo zařazeno téměř 50...

Střekov chtěl zakázat jednorázové plasty. Nepovedlo se

Starosta Petr Vinš chtěl zakázat nákup balených vod a plastového nádobí, ale radní ho nepodpořili. Hlasovali, když byl mimo Ústí, a tak jeho hlas chyběl.
KSČM - Levicová politická strana
ODS - Politická strana
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Aleša Kymličková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleša Kymličková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes