Petra Auterská

Vztahuje se k

Nymburk prohrál soud se zinkovnou AZOS

20.června » Nymburský deník
Nymburk – Spor mezi městem Nymburk a zinkovnou AZOS, který se řešil několik měsíců u Okresního soudu v Nymburce, je u konce.

Nymburk prohrál spor o zápach ze zinkovny, město se odvolá

20.června » iRegiony Impuls
Nymburský soud rozhodl v dlouhodobém sporu mezi obyvateli středočeského Nymburku se zinkovnou Azos. Podle rozhodnutí soudu město neprokázalo, že míra zápachu je pro obyvatele nadměrná. Druhou část žaloby na zastavení provozu soud předal úřadům.

Nymburk prohrál spor o zápach ze zinkovny, město se odvolá

20.června » iDNES.cz
Nymburský soud rozhodl v dlouhodobém sporu mezi obyvateli středočeského Nymburku se zinkovnou Azos. Podle rozhodnutí soudu město neprokázalo, že míra zápachu je pro obyvatele nadměrná. Druhou část žaloby na zastavení provozu soud předal úřadům. Da...

Jaký je vzduch na pražském Zličíně? Jako v pytli s granulemi pro zvířata

22.dubna » Novinky.cz
Bydlet na pražském Zličíně skýtá nejen mnoho výhod, ale výhra to být nemusí. Tamní obyvatelé si totiž stěžují na všudypřítomný puch. Nejen z kanalizace, ale hlavně z nedaleké chrášťanské výrobny na krmiva pro zvířata. Místní se zde podle svých slo...

Jak se měří zápach? Pomocí speciálně trénovaných čichačů

20.dubna » Novinky.cz
Jednomu něco voní, druhému to samé doslova smrdí. Ale že se čicháním dá uživit? Jedno z kurióznějších zaměstnání je čichání vůní, pachů nebo dokonce zápachů. Profesionální čichači nemusí mít zvláštní schopnosti, přesto se velmi přísně vybírají.

Spor Nymburských a zinkovny AZOS řeší soud, výpovědi o zápachu se různí

1.března » iRegiony Impuls
Nymburský soud se začal v úterý zabývat kauzou se zinkovnou AZOS, která vede s městem dlouhodobý spor kvůli zápachu. Jenže výpovědi svědků o míře zápachu si odporují a jednání bylo odročeno. AZOS všechna obvinění odmítá.

Spor Nymburských a zinkovny AZOS řeší soud, výpovědi o zápachu se různí

1.března » iDNES.cz
Nymburský soud se začal v úterý zabývat kauzou se zinkovnou AZOS, která vede s městem dlouhodobý spor kvůli zápachu. Jenže výpovědi svědků o míře zápachu si odporují a jednání bylo odročeno. AZOS všechna obvinění odmítá. Další články k tématu: Oby...

Soud s AZOSem: Viděli jsme otvor u spalovací jednotky, vypověděl radní

1.března » Nymburský deník
Nymburk - V Nymburce pokračoval už třetím stáním soud mezi městem a zinkovnou AZOS. Obyvatele města totiž už od roku 2014 obtěžuje nepříjemný chemický zápach, město proto podalo žalobu o ukončení jejího provozu.

Obce volají po ochraně před zápachy. Senátorka prosazuje zákonné limity

12.dubna » iDNES.cz
Desítky měst a obcí se potýkají s nepříjemným zápachem z chemických provozů, velkochovů nebo bioplynových stanic. Senátorka Jitka Seitlová proto sestavila pracovní skupinu, která chce v rámci...

Tato informační stránka o Petra Auterská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Auterská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes