15
new stories - click to show

Karel Samec

Related to

V Železné Rudě bude jezdit zdarma skibus, ulehčí centru od aut

17.October » Seznam Zprávy
V Železné Rudě a okolí, největší rekreační oblasti v Plzeňském kraji, bude jezdit zdarma skibus. Poprvé vyrazí s turisty 13. prosince, naposledy 14. března.

V Železné Rudě bude jezdit zdarma skibus, ulehčí centru od aut

17.October » Dopravní noviny
17.10. – V Železné Rudě a okolí, největší rekreační oblasti v Plzeňském kraji, bude jezdit zdarma skibus. Poprvé vyrazí s turisty 13. prosince, naposledy 14. března. Velký autobus se každý den devětkrát denně vydá ze Špičáckého sedla po všech skia...

V Železné Rudě bude jezdit zdarma skibus, město zvýší ubytovací poplatek

17.October » iDNES.cz
V Železné Rudě a okolí, největší rekreační oblasti v Plzeňském kraji, bude jezdit zdarma skibus. Poprvé vyrazí s turisty 13. prosince, naposledy 14. března.

Azos definitivně zavřel zinkovnu, Nymburk by už neměl zapáchat jako dříve

V Praze u krajského soudu se konalo další kolo sporu mezi městem Nymburk a firmou APP, dříve Azos. Firma, kvůli jejíž lakýrnické dílně a zinkovně se ve městě několikrát i demonstrovalo a jejíž zavření se stalo volebním zaklínadlem řady místních po...

Přestavba Máje zdeformuje památku, protestují milovníci staré Prahy

Proti zamýšlené přestavbě obchodního domu Máj v Praze na Národní třídě, který je kulturní památkou, protestuje Klub Za starou Prahu. Chystaná rekonstrukce Máj podle klubu nepřípustně zdeformuje.

Ski&Bike Špičák zahájí v pátek víkendovým provozem letní sezonu

27.April » Seznam Zprávy
Největší sportovní středisko západočeské Šumavy, železnorudský Ski&Bike Špičák zahájí v pátek letní sezonu.

Ski&Bike Špičák zahájí v pátek víkendovým provozem letní sezonu

27.April » ČeskéNoviny.cz
Špičák (Klatovsko) - Největší sportovní středisko západočeské Šumavy, železnorudský Ski&Bike Špičák zahájí v pátek letní sezonu. V provozu bude zatím o víkendech a státních...

Bývalý Azos musí ukončit výrobu v Nymburce, rozhodl Nejvyšší soud

Průlomový rozsudek. Tak se dá označit rozhodnutí brněnského Nejvyššího soudu o tom, že firma známá pod názvem Azos, nyní APP, musí ukončit v Nymburce výrobu.

Kraj sčítá škody po zastavení dostavby chebské nemocnice, ztrácí miliony

10.February » iRegiony Impuls
Karlovarský kraj a konsorcium ESB-VCES Nemocnice Cheb, které před časem získalo zakázku na dostavbu nemocnice v Chebu, se rozkmotřily. Stavba za půl miliardy korun se zastavila. Hejtmanství sečetlo škody, které mu v souvislosti s tím vznikly.

Kraj sčítá škody po zastavení dostavby chebské nemocnice, ztrácí miliony

10.February » iDNES.cz
Karlovarský kraj a konsorcium ESB-VCES Nemocnice Cheb, které před časem získalo zakázku na dostavbu nemocnice v Chebu, se rozkmotřily. Stavba za půl miliardy korun se zastavila. Hejtmanství sečetlo škody, které mu v souvislosti s tím vznikly. Dalš...

Policisté hlásí dopadení žháře! Zapálil kontejnery i nákladní auto

20.January » QAP.cz
Mladý muž řádil v Železné Rudě v prosinci loňského roku. Zničil celkem sedm kontejnerů na tříděný odpad, pokusil se zapálit také zděnou garáž.

Na Špičáku jsou v provozu tři sjezdovky. Počasí by se mohlo zlepšit o víkendu

16.January » QAP.cz
Podmínky pro lyžaře by se mohly změnit k lepšímu už během víkendu. Předpověď na sobotu hlásí sněžení a následně mrazy. Ve skiareálu se stále jezdí za ceny vedlejší sezony.

Tato informační stránka o Karel Samec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Samec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes