Eliška Olšáková

Vztahuje se k

Město do nákupu strategických pozemků investuje přes dva miliony korun

15.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Valašskokloboučtí zastupitelé souhlasili s odkoupením několika pozemků, které budou do budoucna významné pro rozvoj města. Serveru Zlin.cz to uvedla muvčí města Lenka Zvonková.

Hasičská zbrojnice ve Smolině se dočkala oprav skoro za 200 tisíc

4.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Dobrovolní hasiči ve Valašských Kloboukách v části Smolina se dočkali rekonstrukce zbrojnice téměř za 200 tisíc korun. Má například nová okna a dveře, řekla serveru Zlin.cz mluvčí radnice Lenka Zvonková.

Klobouky čeká velká obměna chodníků a veřejného osvětlení

3.května » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Během května znovu začnou ve valašskokloboucké ulici Brumovská stavební práce. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Lenka Zvonková.

Valašské Klobouky promění své koupaliště, nabídne relaxaci i atrakce

2.května » iDNES.cz
Velká oprava čeká koupaliště ve Valašských Kloboukách na Zlínsku. Má povzbudit upadající zájem lidí o areál. Práce vyjdou na 18 milionů a začnou už po letošní sezoně. Osud té příští zatím není vyřešený. Další články k tématu: Vizovice chtějí obnov...

Valašské Klobouky promění své koupaliště, nabídne relaxaci i atrakce

2.května » iRegiony Impuls
Velká oprava čeká koupaliště ve Valašských Kloboukách. Má povzbudit upadající zájem lidí o areál. Práce vyjdou na 18 milionů a začnou už po letošní sezoně. Osud té příští zatím není vyřešený.

V ulici Brumovská budou dokončeny chodníky a obměněno veřejné osvětlení

1.května » Regiony 24.cz
Během května znovu začnou v ulici Brumovská stavební práce. Dodavatel elektrické energie zahájí pokládku venkovního vedení nízkého napětí do zemního kabelu, a tak bude moci na přelomu června a července navázat i druhá etapa rekonstrukce chodníků, ...

Obyvatelé Luční se vyjadřovali k návrhům revitalizace sídliště

29.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Šest desítek lidí se zúčastnilo veřejného projednání revitalizace sídliště v ulici Luční ve Valašských Kloboukách. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Dražší je jen Praha. Ceny pozemků ve Zlínském kraji prudce vzrostly

27.dubna » iRegiony Impuls
Ceny stavebních pozemků, jež se prodávají ve Zlínském kraji, šly v posledních letech strmě nahoru. Dražší jsou jen v hlavním městě. Metr čtvereční vyjde i na skoro 1 900 korun.

Dražší je jen Praha. Ceny pozemků ve Zlínském kraji prudce vzrostly

27.dubna » iDNES.cz
Ceny stavebních pozemků, jež se prodávají ve Zlínském kraji, šly v posledních letech strmě nahoru. Dražší jsou jen v hlavním městě. Metr čtvereční vyjde i na skoro 1 900 korun. Další články k tématu: Ceny pozemků pro dům vyskočily na dvojnásobek. ...

Revitalizace klobouckého sídliště se představí veřejnosti

21.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Ve středu 25. dubna se mohou obyvatelé ulice Luční a také široká veřejnost seznámit s architektonickou studií revitalizace tohoto největšího valašskoklobouckého sídliště. Moderované veřejné projednání, při němž autor architekt ...

Město zahájilo prodej stavebních pozemků v lokalitě Dlouhá

15.dubna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Celkem 17 stavebních parcel v nově vznikající lokalitě pro individuální bytovou výstavbu v ulici Dlouhá ve Valašských Kloboukách je připraveno k prodeji. Serveru Zlin..cz to sdělila mluvčí města Lenka Zvonková.

Valašské Klobouky za tři miliony vymění přes 200 světel lamp za LED svítídla

14.března » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Valašské Klobouky na jaře vymění 208 kusů svítidel na veřejných lampách za úspornější LED svítidla. Před dvěma lety už jich vyměnilo přes 240, řekla serveru Zlin.cz mluvčí města Lenka Zvonková.

Tato informační stránka o Eliška Olšáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Olšáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes