15
new stories - click to show

Martina Vlčková

Related to

SWS je jedním z DPSS partnerů roku 2022 společnosti Microsoft

26.September » ChannelWorld
SWS zvítězila v kategorii Distributor OEM & FPP Česká republika, uznání převzala na akci Channel Connect.

Historické a současné vánoční ozdoby, andělské zvonění i hrací stojany na stromky vystavují v Hradci

10.November » ČRo Hradec Králové
V Muzeu východních Čech v Hradci Králové už začali myslet na Vánoce, protože ty se blíží opravdu rychle. Proto připravili krásnou výstavu s názvem Vánoční variace.

Historické i současné vánoční ozdoby, andělské zvonění i hrací stojany na stromky vystavují v Hradci

10.November » ČRo Hradec Králové
V Muzeu východních Čech v Hradci Králové už začali myslet na Vánoce, protože ty se blíží opravdu rychle. Proto připravili krásnou výstavu s názvem Vánoční variace.

NDM ukáže v nové sezoně 22 premiér

18.August » Novinky.cz
Národní divadlo moravskoslezské (NDM) nabídne svým divákům v sezoně 2021/2022 celkem 22 premiér. Milovníci divadla se v Ostravě mohou těšit na sedm oper, devět činoher, tři baletní inscenace a tři muzikály.

Reportáž: SWS v e-Čejkovicích oslavila třicet let na distribučním trhu

23.April » ChannelWorld
Třídenní on-line konference se nesla ve znamení přednášek vendorů, ale také oslavy kulatého výročí založení jednoho z největších IT distributorů na českém trhu.

Speciálním koncertem divadlo oslaví deset let muzikálu v Ostravě

19.February » ČRo
Galakoncert, který představí to nejlepší z ostravského muzikálu, tak 22. února v přímém přenosu odvysílá ČT. Detaily řeknou Hana Fialová a Martina Vlčková.

LIVE stream – 10 let muzikálu v Ostravě 2010–2020

18.February » Informuji.cz
Koncert k 10 letům muzikálové éry představí průřez významnými tituly... | LIVE stream - (2021-02-22 20:15:00 - 2021-02-22 00:00:00)

Jak na Nový rok, tak po celý rok! K prvnímu lednu se váže mnoho pověr

31.December » tn.cz
První leden je dnem, se kterým se pojí snad nejvíc pověr a tradic. Jsou to údajně rady prověřené staletími, které mají zajistit hojnost, štěstí, zdraví a lásku po celý rok. Zjistěte, jaké jsou ty nejznámější.

Cestování s tradicí, řemeslem a dědictvím. Doma máme mnoho světových unikátů aneb betlémy v Betlémě

20.December » ČRo Hradec Králové
Máme u nás sice bezpočet betlémů, máme světové unikáty, můžeme se i tak trochu považovat za velmoc betlémů, nicméně asi nejsilnejší tradicí betlémů se pyšní v Itálii. Podle všeho právě odtud se také betlémy rozšířily do světa. A tak končíme letošní …

Krajkářku z Vamberka a dvorské řezbáře ocenil ministr za tradici řemesel

30.May » iRegiony Impuls
Nositeli tradice lidových řemesel se stali Milan Bartoš a Jaroslav Plucha ze Dvora Králové nad Labem, oba za výrobu tiskařských forem na modrotisk, a Jana Štefková z Merklovic u Vamberka za výtvory tradiční vamberecké mnohopárové a páskové krajky.

Cenu za udržení tradic letos získali tři řemeslníci z hradeckého kraje

22.May » Týden.cz
Titul Nositel tradice lidových řemesel letos získali tři řemeslníci z Královéhradeckého kraje. Milan Bartoš a Jaroslav Plucha ze Dvora Králové nad Labem uspěli s výrobou tiskařských forem na modrotisk a Jana Štefková z Merklovic u Vamberka s tradičn…

Tato informační stránka o Martina Vlčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Vlčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes