15
new stories - click to show

Martina Vlčková

Related to

Martině Vlčkové vše nejlepší přejeme. Zpěvačka září v muzikálech i na mateřské

19.June » ČRo Ostrava
Martina Vlčková, rozená Šnytová, se narodila v roce 1986 v Čeladné. Studovala sólový zpěv na Janáčkově konzervatoři v Ostravě i Fakultu umění OU.

Martina Vlčková (SWS): Český distributor rozumí českému zákazníkovi

Společnost SWS patří k největším a nejdůležitějším distributorům na našem trhu. Na začátku letošního roku stanula v čele SWS Martina Vlčková, osobnost, kterou netřeba blíže představovat, protože ve žlutočerných barvách působí už roky. Jak využije st…

Vychází březnový Reseller Magazine

Březnové vydání Reseller Magazinu se zaměřilo na trendy z oblasti umělé inteligence a jejího využití. Dále se s námi můžete podívat např. na novinky z veletrhu ISE, aktuality ze světa přenosných počítačů nebo na procesory Intel Xeon čtvrté generace.

Hodnocení uživatelů: Pět let zpět (The Last Five Years) (Národní divadlo moravskoslezské) - 70 % [Rejpalka]

4.March » i-divadlo.cz
Měla jsem detailně nastudováno a co jsem čekala jsem dostala a to se mi líbilo. Tomáš Novotný v nejlepší formě. Martinu Vlčkovou jsem viděla po její mateřské poprvé a ačkoli dobře zpívá, herecky by mohla přidat. Pár velmi dobrých režijních nápadů. Z…

Velký český IT distributor SWS po 30 letech mění šéfa. Byznys mu ohrožuje nasycení trhu

17.January » Lupa.cz
Velký český IT distributor SWS po více než třiceti letech mění pozici generálního ředitele. Z funkce odešel Evžen Varadinek, kterého nahrazuje dosavadní obchodní ředitelka Martina Vlčková.

SWS má novou generální ředitelku

Generální ředitelkou společnosti SWS byla jmenována Martina Vlčková. Funkci přijala 1. ledna 2023, kdy na této pozici vystřídala Evžena Varadinka, který i nadále v SWS působí jako předseda představenstva a bude se věnovat strategickým cílům.

Martina Vlčková byla jmenována generální ředitelkou SWS

17.January » ChannelWorld
Dosavadní obchodní ředitelka povýšila na nejvyšší post ve společnosti SWS. Evžen Varadinek, zakladatel a dosavadní generální ředitel firmy, si ponechá funkci předsedy představenstva a bude se věnovat strategickým cílům.

FOTO: Hradecké muzejní trhy hostí špičkové řemeslníky

26.November » Hradecký deník
Bezmála stovka stánků řemeslníků, výrobců a prodejců obsadila až do nedělního večera prostranství před Muzeem východních Čech v Hradci Králové. Muzejní adventní trh hostí Eliščino nábřeží po roční pauze vynucené covidem.

SWS oznamuje zásadní personální změny

26.October » ChannelWorld
Martina Vlčková povýšila na obchodní ředitelku, Roman Kalivoda je nově ředitelem nákupu a bývalý vedoucí obchodního oddělení Petr Lipner zastává roli ředitele prodeje.

Personální změny ve vedení SWS

Do funkce obchodní ředitelky společnosti SWS byla jmenována Martina Vlčková. Na nové pozici je jejím cílem zodpovědně řídit vztahy s dodavateli i zákazníky, koordinovat obchodní a prodejní strategii a sladit cíle společnosti s potřebami IT trhu. Ke …

SWS je jedním z DPSS partnerů roku 2022 společnosti Microsoft

26.September » ChannelWorld
SWS zvítězila v kategorii Distributor OEM & FPP Česká republika, uznání převzala na akci Channel Connect.

Tato informační stránka o Martina Vlčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Vlčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes