Matěj Vodička

Related to

Klienty domovů pro seniory můžou po více než dvou měsících znovu navštívit jejich blízcí

Fronta před vstupem a přísná hygienická opatření, tak vypadal první den návštěv v českobudějovickém domově pro seniory. Kvůli pandemii sem lidé nemohli od začátku března.

Alšova jihočeská galerie po nucené pauze otevírá. Zve na obměněnou expozici Meziprůzkumy

Čekání na díla ruských avantgardistů se Alšově jihočeské galerii kvůli koronaviru protahuje. Hlavní sezónní výstavou v Hluboké nad Vltavou se stává expozice Meziprůzkumy.

Prodavač obchoduje s účtenkami lékárny, kde pracuje. Kritizuje ho za to jeho šéf z krajské buňky ANO

22.February » iROZHLAS
Prodavač z Benu lékárny v Trhových Svinech Ondřej Valena, který je zároveň člen vládního hnutí ANO a místní zastupitel, podle zjištění serveru iROZHLAS.cz shromažďuje účtenky, které si zákazníci nevezmou. A poté je na internetu přes stránku Bazar ...

‚Lživý, hloupý nesmysl.‘ Kampaň Jihočeského kraje za dva miliony nazvaná Šance pro Šumavu čelí kritice

9.August » iROZHLAS
Jihočeský kraj v pátek podal správní žalobu na Národní park Šumava a ministerstvo životního prostředí. Ještě předtím spustil mediální kampaň nazvanou Šance pro Šumavu, v níž upozorňuje na boj s kůrovcem a vyzývá k záchraně šumavské krajiny. PR age...

‚Fyzicky ani psychicky to nedávají.‘ Z kdysi oblíbené řeky Lužnice mizí kvůli suchu vodáci

6.August » iROZHLAS
Kdysi byla po Vltavě jednou z nejoblíbenějších jihočeských řek pro vodáky. Teď je ale Lužnice na mnoha místech nesjízdná. Průtoky v některých úsecích jsou pod dlouhodobými průměry a úbytek vodáků pociťují i někteří majitelé kempů.

‚Vedení nechce naslouchat, do školy vneslo chaos.‘ Českobudějovickou základku opouští 10 učitelů

10.June » iROZHLAS
Hned deset učitelů najednou opustí s koncem školního roku Základní školu Dukelská v Českých Budějovicích. Podle kantorů je to kvůli neshodám s vedením školy. Ředitel ale jakákoliv pochybení odmítá. Za nestandardní tuto situaci označila i českobudě...

V centru Českých Budějovic nouzově přistál balón. Kvůli bezvětří mu docházelo palivo

8.June » iROZHLAS
Nevšední pohled se naskytl v pátek lidem v Českých Budějovicích v ulici U Tří lvů. Balón přistál vedle jídelny Základní školy Dukelská. Všichni cestující vyvázli bez zranění.
Hokej - Hra na ledě
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Matěj Vodička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Vodička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes