Petr Vodseďálek

Related to

Dům v Liberci, který je určený k demolici prohlédl archeolog. Našel kus historie

Dům číslo 4 v Kristiánově ulici v Liberci je určený k demolici, aby na jeho místě mohlo vzniknout Centrum urgentní medicíny.

Za seniory už mohou příbuzní. Návštěvy jsou povoleny

Krajská epidemiologická komise doporučila zákaz návštěv v nemocnicích do konce května. Naopak v domovech pro seniory jsou už návštěvy povoleny.

Testy na virus bude dotovat kraj. S náklady se hejtman obrátí na premiéra

Ministerstvo zdravotnictví stanovilo strop ceny testů na koronavirus pro samoplátce. Nemocnice rozhodnutí kritizují s tím, že cena 1 756 korun neobsahuje náklady na personál, který test provádí a analyzuje.

FOTO: Liberečtí hasiči vyjeli na člunech na Harcovskou přehradu

Cílem výcviku bylo, aby hasiči zvládali ovládat různé typy motorových člunů z výbavy HZS LK na klidné hladině.

ROZHOVOR: Při natáčení SpiderMana Liberec ožil. Filmaři se snad brzy vrátí

Stává se, že na Pavlínu Sacherovou během natáčení občané velmi nevybíravě křičí. Vymýšlí způsoby jak se na filmařích obohatit. „Setkala jsem se i s vyhrožováním. Je to často velký stres, ale především obrovská škola života,“ říká šéfka liberecké F...

V Severočeské vodárenské nastanou změny. Kittnera nahradí Zámečník

V dozorčí radě Severočeské vodárenské společnosti (SVS) zasedne liberecký primátor Jaroslav Zámečník (Starostové pro Liberecký kraj). O nominaci rozhodla tento týden Rada města.

Skoky na Ještědu nebudou. Liberec nedostal dotaci na požadovanou úpravu areálu

/FOTO/ Město Liberec neuspělo s žádostí o státní dotaci na modernizaci skokanských můstků na Ještědu. Nesplňovalo totiž podmínky pro její udělení a Liberci nebyla udělena výjimka. Bez peněz na úpravy skokanského areálu nebude možné uspořádat Světo...

Rekonstrukce Liebiegova paláce se zpozdí. Práce začnou na podzim

Přestavba novorenesančního paláce Johanna Liebiega mladšího v Liberci na polyfunkční komunitní centrum za 200 milionů korun se zpozdí. Na vině je chyba v projektové dokumentaci, kvůli které se musela prodloužit veřejná soutěž na stavitele. Zdržení...

Obyvatelé Liberce budou hlasovat o projektech, které navrhli jejich sousedé

Obyvatelé Liberce poslali do participativního rozpočtu města na 30 projektů, které mají zlepšit veřejný prostor, za více než 12 milionů korun. O tom, který z počinů město zafinancuje, rozhodnou lidé v internetovém hlasování.

Hranice by měly být otevřené pro všechny

Když jsem před osmi týdny projížděl podél česko-polské hranice ve Frýdlantském výběžku byl to smutný pohled. Betonové záterasy, zasypané cesty a policejní hlídky odradily každého, kdo by přechod hranice zvažoval.

FOTO: Přechod do Polska v Habarticích je otevřený. Zájem je velký

Dnes brzy ráno se poprvé po osmi týdnech otevřel hraniční přechod Habartice – Zawidów. Zatím jen pro pendlery a nákladní dopravu. Zájem motoristů byl na obou stranách hranice velký.

Starostové varují, že kompenzace pro podnikatele jim pokrátí rozpočty.

Senát vrátil do Sněmovny novelu zákona o kompenzačním bonusu pro OSČV. Vládní návrh by totiž znamenal, že část bonusu živnostníkům zaplatí ze svých rozpočtů obce, města a kraje. Ty to odmítají, protože jejich rozpočty jsou už kvůli pandemii korona...
Jan Korytář - Český ekolog, lektor a politik
Marilyn Monroe - Americká filmová herečka, modelka, zpěvačka
Anna Šabatová - Signatářka Charty 77
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Petr Vodseďálek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Vodseďálek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes