Ondřej Vohradský

Related to

Křižovatka u Plzeňského Prazdroje se změní, bude bezpečnější pro chodce

13.May » iDNES.cz
Plzeňská křižovatka U Jána, která se nachází mezi areálem Plzeňského Prazdroje a historickým jádrem města, změní svoji podobu. Stane se především přívětivější pro chodce, pro které se vybuduje několik přechodů.

Chodci už nebudou bezradní. Lávku na křižovatce U Jána doplní také přec

Pro neznalé návštěvníky Plzně se stává pastí. Chodci netuší, jak křižovatku U Jána překonat,a často tam dochází k nebezpečným situacím. Tím hůře, že se nachází v blízkosti centra i nejnavštěvovanějšího turistického cíle města – Plzeňského Prazdroj...

Křižovatka U Jána se změní, bude bezpečnější pro chodce

3.May » Region Plzeň
Křižovatka U Jána, která se nachází v blízkosti nejnavštěvovanějšího turistického cíle města Plzně – Plzeňského Prazdroje, změní svoji podobu.

Po úpravách bude plzeňská křižovatka bezpečnější

30.April » Novinky.cz
Křižovatka U Jána, která se nachází v blízkosti nejnavštěvovanějšího turistického cíle města Plzně – Plzeňského Prazdroje, změní svoji podobu a stane se přívětivější především pro chodce, kteří míří z centra města do pivovaru a jeho okolí.

Nepochopitelné vandalství! Neznámý pachatel pokácel mladou lípu – FOTKY

30.April » QAP.cz
V Táborské ulici v Plzni na Slovanech pokácel neznámý vandal záměrně mladou lípu dokonce v době vegetace. Obvodní radnice hledá svědky.

Do MHD se vrátí revizoři. Dopravní podniky ruší některá mimořádná opatření

30.April » QAP.cz
Od pondělí 4. května opět začnou fungovat zastávky na znamení. Prodej jízdenek u řidiče ale zatím nebude možný, stejně tak zůstanou uzavřeny přední dveře v trolejbusech a autobusech.

Křižovatku U Jána čeká proměna. Bude bezpečnější pro chodce

30.April » QAP.cz
Město chce vybudovat nová místa pro přecházení přes Tyršovu, Pražskou a Sirkovu ulici. Chodci by tak měli bezpečně přecházet přes všechna ramena rušné křižovatky. Jaké další úpravy se chystají?

Křižovatka U Jána se promění. Má být bezpečnější pro chodce

30.April » Plzeň.cz
Křižovatka U Jána změní svoji podobu a stane se přívětivější především pro chodce, kteří míří z centra města do pivovaru a jeho okolí. Ti mají v současnosti pouze jedinou možnost, jak se dostat přes velmi vytíženou čtyřproudou silnici, a to po láv...

Magistrála v centru Plzně se opravuje

24.April » Plzeňský deník
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) začalo s opravou čtyřproudé magistrály v centru města v úseku od Rychtářky k Plaze. Rekonstrukce je nutná kvůli špatnému stavu vozovky, po které denně projedou v obou směrech desetitisíce vozidel.

Plzeň připravuje úpravu křižovatky Univerzitní–Dobřanská

14.March » Region Plzeň
Město Plzeň začne v letošním roce se zpracováním projektové dokumentace na zkapacitnění křižovatky Dobřanská x Univerzitní.

Plzeň: Město připravuje úpravu křižovatky Univerzitní – Dobřanská

10.March » Kurzy.cz
Město Plzeň začne v letošním roce se zpracováním projektové dokumentace na zkapacitnění křižovatky Dobřanská x Univerzitní. Křižovatka v současné době kapacitně nevyhovuje, v budoucnu bude dopravně řešena světelnou signalizací.

Přístřešek osiřel, lidé moknou

12.February » Plzeňský deník
Přístřešek pro cestující v Kopeckého sadech v Plzni osiřel, protože zastávka se přesunula do Goethovy ulice.

Tato informační stránka o Ondřej Vohradský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Vohradský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes