15
new stories - click to show

Daniel Vojtíšek

Related to

Jazzové novinky 22.4.2021

Poslechněte si novinky v jazzu! Například novou desku izraelského basisty Avishaie Cohena, ve které jeho skladby zní v orchestrálním provedení!

Nová vizuální identita: Návrhy, které nezvítězily

22.February » Chrudimské noviny
Chrudim – Nová vizuální identita města jeho obyvatele, eufemisticky řečeno, příliš nenadchla. Lidé jsou hodně naštvaní a uražení. Zdůraznění slova „rum“ v názvu Chrudimě zavání posměšky. Navíc, barevná kombinace má k tradiční červené, černé a bílé...

Identita města Chrudimě: Představujeme nevítězné návrhy

20.February » Chrudimský deník
/ANKETA/ Velmi diskutované logo města Chrudim se už začíná objevovat na různých propagačních materiálech, nově například bude vypadat městský zpravodaj, který už zamířil do tisku.

Tisková zpráva: O stupeň blíž historii. O stupeň blíž loutkám

1.February » Chrudimské noviny
Chrudim - Historicky první ucelenou vizuální identitu představuje město Chrudim. Vítězkou designérské soutěže, kterou pořádala odborná organizace Czechdesign, je grafická designérka Markéta Steinert. Autorka do návrhu promítla chrudimská specifika...

Jednotný vizuální styl města je na světě

19.January » Chrudimské noviny
Chrudim – Město takové významnosti a historického kulturního bohatství potřebuje něco, co by ho jednoznačně charakterizovalo a případným návštěvníkům přiblížilo, s čím mají tu čest. Nabízí se otázka, zda je jednotný vizuál tím „něčím“. Současné ve...

Jazzové novinky 5.11.2020

5.November » ČRo
Poslechněte si, jaké nové desky vás mohou potěšit během doby bez koncertů! Daniel Vojtíšek vybral skladby z novinek Luboše Soukupa, Dominika Waniy a dalších...

Jazzové novinky - rozhovor s dramaturgy festivalu Dobršská brána

Festival Dobršská brána se zaměří na akordeon a foukací harmoniku v jazzu - pozvání do Jazzových novinek přijali dramaturgové festivalu Květa Čulejová a Ivo Kraml.

Jazzové novinky 9.7.2020

9.July » ČRo
Na jaké koncerty se můžete těšit v nadcházejících dnech? Poslechněte si Jazzové novinky, kde Daniel Vojtíšek shrnuje ty nejlepší chystané jazzové akce!

Jazzové novinky 2.7.2020

Vyražte na jazzový koncert! Všechny, které v následujícím týdnu stojí za to, představuje v Jazzových novinkách Daniel Vojtíšek!

Jazzové novinky 18.6.2020

18.June » ČRo
V Jazzových novinkách vás Daniel Vojtíšek pozve nejen na festival Jazzové nádvoří, ale i na další jazzové akce, které se v následujících dnech chystají.

Jazzové novinky 17.6.2020

18.June » ČRo
V Jazzových novinkách vás Daniel Vojtíšek pozve nejen na festival Jazzové nádvoří, ale i na další jazzové akce, které se v následujících dnech chystají.

Jazzové novinky 21.5.2020

Do Jazzových novinek zavítal Jakub Zitko, dramaturg klubu Jazz Dock, zhodnotit, jak klub přežil karanténu a co má v plánu teď!
Matěj Ruppert - Český zpěvák
Lenka Dusilová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Daniel Vojtíšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Vojtíšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes