Matouš Voldřich

Related to

Do Česka dorazil mráz. Řidiči škrábou skla a konec je i s houbařením. Připravte se na sníh

7.October » Blesk.cz
A je tu doba škrábání skel na autech. Teploty skoro na celém území Česka brzy ráno klesly pod nulu, takže se škrábalo na horách i v nížinách. Nejchladněji bylo na Luční boudě, kde teploty klesly dokonce na -9 stupňů." Vyjížděla jsem kolem 5:30 a u...

Předpověď na týden: Špatná zpráva, ranní mráz skoncuje s houbami. Bude i sněžit

7.October » Blesk.cz
Během celého října nás čekají dešťové či sněhové přeháňky, vytrvale chladné počasí a ranní mrazíky, které ukončí houbařskou sezonu. Teploty sice stoupnou na přelomu příštího týdne, ale žádné babí léto už nečekejte. Jak bude do konce října a kdy se...

Poslední rozloučení s Karlem Gottem: Pohřbem v kostele mu splnili přání!

5.October » Blesk.cz
Do černého hávu se za týden zahalí celé Česko. V pátek a v sobotu se naposledy rozloučíme s legendárním Karlem Gottem (†80). První den bude pro veřejnost, na ten druhý je vyhlášen den státního smutku. A proběhne pohřeb s mimořádnými poctami. V kat...

Psychiatr Cimický (71) o útoku dětí v Sedlčanech: Nedá se tomu zabránit!

30.September » Blesk.cz
Kopal ho do zad, klečel na něm a pěstmi mlátil do hlavy, zbytek dětí se smál a útočníka si natáčel! Policisté šetří surový útok v Sedlčanech, kdy kluk málem ubil mladšího chlapce. Jestli přibývá násilí mezi dětmi a kde se v nich může vzít taková a...

Lovci bouřek Robin a Miloslav varují: Ani v autě nejste v bezpečí

15.June » Blesk.cz
Když se zvedne se vítr a zahřmí, většina z nás se běží schovat. Lovci bouřek Robin Duspara (25) a Miloslav Staněk (19) ale právě v tu chvíli berou foťáky a vyrážejí ven. Bouřky zkoumají a dokumentují.

Modelka, která svědčila v procesu s fotbalisty, vypadla z balkonu ve Špindlu: Není jediný svědek, tvrdí policie

17.May » Blesk.cz
Má zlomenou pánev, dvě žebra, pohmožděné plíce, nitrolebeční krvácení a leží v umělém spánku v nemocnici v Hradci Králové. Drsný je výčet zranění ruské modelky Jekatěriny Bobkovové po pádu z balkonu ve Špindlerově Mlýně!

Modelka, která po svědectví proti fotbalistům vypadla z balkonu ve Špindlu: Není jediný svědek, tvrdí policie

17.May » Blesk.cz
Má zlomenou pánev, dvě žebra, pohmožděné plíce, nitrolebeční krvácení a leží v umělém spánku v nemocnici v Hradci Králové. Drsný je výčet zranění ruské modelky Jekatěriny Bobkovové po pádu z balkonu ve Špindlerově Mlýně!

Nahý kluk (3) v okně 9. patra: Děti dělí od tragédie centimetry a sekundy, varují odborníci

13.May » Blesk.cz
Rodiče kloučka (3) dali spát, on ale vyskočil z postýlky a pochodoval po venkovním parapetu okna v 9. patře paneláku! Předtím se ještě svlékl donaha… Odborníci před neposedností dětí varují.

Americký astronaut Andrew Feustel (53) v milovaném Česku: Pobyt v kosmu neomrzí!

20.April » Blesk.cz
Přesně 226 dní strávil americký astronaut Andrew Feustel (53) ve vesmíru. Patří tak v tomto směru mezi nejzkušenější. Do Česka, které je díky manželce jeho druhou vlastí, zamířil v těchto dnech propagovat vědecký výzkum a podělit se o své zážitky.

Policie definitivně řekla, jak opilá byla Patrasová při nehodě! Hrozí ji 3 roky

23.January » Blesk.cz
Policie odtajnila výsledky odběrů Dagmar Patrasové (62), která 26. prosince bourala opilá. „Odborným vyhodnocením byla v krvi zjištěna hodnota nepatrně přesahující dvě promile,“ řekl Blesku mluvčí Tomáš Hulan.
Tomáš Baťa - Česko-kanadský podnikatel
Jan Musil - Moderátor
Dagmar Honsová - Česká hlasatelka zpráv o počasí
Miroslav Pelta - Český fotbalový brankář
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
Fotbal - Míčový sport
Věci veřejné - Politická strana
Václav Klaus - 2. prezident ČR

Tato informační stránka o Matouš Voldřich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matouš Voldřich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes