15
new stories - click to show

Jitka Pecharová

Related to

Zbylo vám vánoční cukroví? Upečte z něj moučník!

7.January » Ahaonline.cz
Zná to snad každá hospodyňka! Před Vánocemi si schovává cukroví, aby se předčasně nesnědlo, a po nich zase neví, co s ním. Než byste ho ale vyhodili, zkuste jej přeměnit na chutný moučník! Recept je od redaktorky Aha! Jitky Pecharové.

Na Kokořínsku někdo zastřelil vlčici: Ochránci přírody zuří

27.November » Blesk.cz
Na počátku listopadu v oblasti Kokořínsko - Máchův kraj byla u silnice nalezena mrtvá vlčice. Původně se předpokládalo, že byla sražena autem, pitva ovšem prokázala, že zvíře mělo v oblasti hlavy zbytky střely. Jde už o druhý případ nelegálního za...

Vyrobili koronavirus z perníku

24.October » Ahaonline.cz
Novým koronavirem se »nakazili« perníkáři v Pardubicích! Ale neděste se, nechali se pouze inspirovat při výrobě této proslulé sladké pochoutky.

Vrah dostal 14 let

23.May » Ahaonline.cz
Za vraždu manželky Heleny D. (†47) půjde na 14 let do vězení Miloslav D. (50) z Rychnova nad Kněžnou. Soud mu navíc uložil, aby rodičům ženy, jejímu bratrovi a třem dětem zaplatil přes 3,7 milionu korun.

Podmínka zvrhlíkovi

24.April » Ahaonline.cz
Za pokus o znásilnění syna (6) svého bratrance dostal Igor R. (45) u soudu dvouletý trest se čtyřletou podmínkou.

Peče celé Česko: Droždí se prodává 5krát víc!

26.March » Ahaonline.cz
Potraviny nedošly, obchody jsou plné. Jediné, co občas v regálech chybí, je droždí, a to nejen čerstvé, ale i sušené. Lidé začali doma častěji péct a dělají si zásoby. Jsou ale způsoby, jak jej nahradit.

Východočeští kriminalisté tvrdí: Dva dělníky zabil inženýr

9.January » Ahaonline.cz
Svojí inteligencí při výpovědi překvapil kriminalisty Ukrajinec Maksim A. (32). Vzdělání inženýra zajišťujícího dříve bezpečnost v jaderné elektrárně ho ale neuchránilo před obviněním z ubodání dvou krajanů.

Na oslavách revoluce zacinkají symbolické klíče!

15.November » Ahaonline.cz
Do oslav 30. výročí sametové listopadové revoluce se zapojil i vyhlášený výrobce zámků. Převážně s jejich klíči v roce 1989 lidé cinkali na řadě míst republiky. Firma vytvořila pamětní klíče v barvách vlajky s vyrytými symboly svobody.

Zabil Davídka (†7), ale vězení mu nehrozí: V době činu byl nepříčetný, řekli znalci

10.October » Blesk.cz
To je šok! Policisté zastavili trestní stíhání na muže (40), který během letošního května zabil svého malého synka. Dítě zemřelo na bodná zranění a dotyčný se k činu přiznal. Policie ale rozhodla, že byl v době činu nepříčetný, a proto své obviněn...

Po Špinarové (†65) i Hrzán (†41)? Socha připomíná i důvod jeho tragické smrti!

18.September » Blesk.cz
Podivín, romantik, milovník žen a létání! Takový byl herec Jiří Hrzán (†41), který by se letos dožil 80 let, nebýt tragického pádu 22. září 1980. Zmíněné znaky jeho osobnosti se promítly i do právě dokončované bronzové sochy.

Blesk Ordinace léčila tentokrát v Hradci: V dešti pršely cenné rady

23.May » Blesk.cz
V pořadí druhou zastávku měla ve středu Blesk Ordinace. Po Českých Budějovicích se utábořila na Masarykově náměstí v Hradci Králové, kde pacientům nabízeli vyšetření a rady lékaři zdejší fakultní nemocnice. A zájem byl velký!

Ubodat Davídka (†7) otci nařídil vnitřní hlas, myslí si psychiatr Cimický. Unikne vrah trestu?

17.May » Blesk.cz
„Nebyla jiná cesta, než tohle udělat. Nikdy jsem nebyl tak klidný,“ tak popsal svůj děsivý čin Vladimír (40), který v rodiném domku v Pardubicích v noci na pondělí ubodal svého synka Davídka (†7). Pokud v případu nehrály roli drogy, co otce, který...

Tato informační stránka o Jitka Pecharová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Pecharová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes