Pavel Schuster

Vztahuje se k

Unikátní zážitková roadshow k výročí vzniku Československa Zažijte to znovu! jede republikou

20.září » Protext
Praha 20. září 2018 (PROTEXT) - Už čtyřmi městy od začátku září projela a dalších osmnáct zastávek čeká unikátní zážitkovou a nekomerční roadshow Zažijte to znovu!, která vznikla k 100. výročí vzniku Československa. Všude, kde se "dobové městečko"...

Dětské holínky Crocs v horku propadly. Za dvě hodiny se smrskly o tři centimetry

15.srpna » Blesk.cz
„Croksy“ v podobě holínek dětem ve vedru raději nenazouvejte, naznačuje test spotřebitelského časopisu dTest. Boty se v horku srazily už po dvou hodinách o celé tři centimetry a na konci testování byly podle časopisu téměř poloviční.

Alexandra Drozdová a Jitka Massolini posilují agenturu Best Communications

30.května » KarieraWeb.cz
Best Communications, pražská anglo-česká PR agentura, oznámila, že přijala do svého týmu dva nové členy. Alexandra Drozdová zastává pozici Consultant, zatímco Jitka Massolini je Senior Advisor pro rozvoj nových obchodních kontaktů.

Jak je v rozpáleném autě? Doslova nesnesitelné peklo.

26.května » Autoweb.cz
Aktualizováno: Jaro se pomalu láme do léta a je pravděpodobné, že vlna veder opět zasáhne Českou republiku. Téma je tedy opět na pořadu dne.

P. Schuster, F. Čepelák (QRMEE): QR kódy nejsou mrtvé, je jich čím dál více [Rozhovor]

1.července » Lupa.cz
QR kódy z našeho života nemizí, i když jim to mnozí předpovídali. Navíc, podobné technologie nově využívají technologické firmy jako Snapchat nebo Facebook. Dříve kolegové ze zaměstnání, dnes partneři ve vlastním projektu. František Čepelák a Pave...

Zemřel Ivan Jonák (†59): Muž, který venčil medvědy a vozil nahé děvy

24.února » Biják.cz
Propuštěný vězeň Ivan Jonák vzpomíná na doby, kdy jezdil po Praze s nahými děvčaty v autě a venčil medvěda. Až teď obhajuje svoje výstřední chování. Podívejte se na video!
Vojtěch Lindaur - Český hudební publicista

Tato informační stránka o Pavel Schuster zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Schuster" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes