Eva Maturová

Related to

Vrtulník se 4 lidmi spadl v parku

12:23 » Ahaonline.cz
Lehký vrtulník havaroval včera při vzletu v zámeckém parku v Žamberku na Orlickoústecku (na snímku).

Senior (74) posekal mladšího muže a ženu sekerou: Prchala zalitá vlastní krví!

10:26 » Blesk.cz
Čtyřiasedmdesátiletý senior z Vysokého Mýta ve středu odpoledne napadl ve svém domě třiatřicetiletého muže a pětačtyřicetiletou ženu. K útoku použil sekeru. Napadená přiběhla na policii potřísněná krví. Agresivního důchodce policisté ihned zadrželi.

Za zahození kotěte hrozí prý pachateli lynč. Policie neví, zda zvíře žije

13.August » iDNES.cz
Video, na kterém mladík hází s bezbranným kotětem vyvolalo mezi lidmi obrovské emoce. Trojice mladíků ve věku 13, 17 a 18 let z Pardubicka po zveřejnění záznamu, čelí velké kritice i výhrůžkám. To samé jejich rodiny, ale i ty přechází na sociálníc...

74letý senior napadl ve Vysokém Mýtě dva lidi, jsou vážně zranění

13.August » EuroZprávy.cz
Muž a žena středního věku utrpěli ve středu večer zranění při napadení ve Vysokém Mýtě. Z útoku je podezřelý čtyřiasedmdesátiletý muž. Za brutální napadení útočníkovi hrozí až výjimečný trest. ČTK to řekla policejní mluvčí Eva Maturová.

Senior napadl sekerou dva lidi, policie ho viní z pokusu o vraždu

13.August » iDNES.cz
Muže a ženu středního věku napadl ve středu odpoledne ve Vysokém Mýtě čtyřiasedmdesátiletý senior ozbrojený sekerou. Oba zranění skončili v nemocnici v Hradci Králové, muže tam přepravil vrtulník.

Senior napadl ve Vysokém Mýtě dva lidi, jsou vážně zranění

13.August » ČeskéNoviny.cz
Vysoké Mýto (Orlickoústecko) - Muž a žena středního věku utrpěli ve středu večer zranění při napadení ve Vysokém Mýtě. Z útoku je podezřelý čtyřiasedmdesátiletý muž. Za brutální...

Vrtulník se zřítil do zámecké zahrady v Žamberku: Uvnitř byly děti!

13.August » Blesk.cz
Poklidný zámecký park se stal nečekaným místem letecké nehody. Na zelený pažit rozsáhlého anglického parku se zřítila helikoptéra, když se chvíli před tím pokoušela o vzlet. Nepovedený manévr odnesl zraněním jeden z pasažérů.

V zámeckém parku v Žamberku havaroval při startu vrtulník se čtyřmi lidmi

13.August » iRegiony Impuls
Při vzletu havaroval v zámeckém parku v Žamberku vrtulník. Cestovali v něm čtyři lidé, z toho dva nezletilí. Jeden člověk je lehce zraněný.

V zámeckém parku v Žamberku havaroval při vzletu vrtulník, byli v něm nezletilí

13.August » CNN Prima NEWS
Vrtulník havaroval ve čtvrtek při vzletu v zámeckém parku v Žamberku na Orlickoústecku. Cestovali v něm čtyři lidé, z toho dva nezletilí. Jeden člověk je lehce zraněný, řekla policejní mluvčí Eva Maturová.

V zámeckém parku v Žamberku havaroval vrtulník

13.August » Novinky.cz
Vrtulník havaroval ve čtvrtek při vzletu v zámeckém parku v Žamberku na Orlickoústecku. Cestovali v něm čtyři lidé, z toho dva nezletilí. Jeden člověk je lehce zraněný.

V zámeckém parku v Žamberku havaroval při vzletu vrtulník. Ze čtyř cestujících je jeden lehce zraněný

13.August » Lidovky.cz
Vrtulník havaroval ve čtvrtek při vzletu v zámeckém parku v Žamberku na Orlickoústecku. Cestovali v něm čtyři lidé, z toho dva nezletilí. Jeden člověk je lehce zraněný. ČTK to řekla policejní mluvčí Eva Maturová.

V zámeckém parku v Žamberku havaroval vrtulník

13.August » ČeskéNoviny.cz
Žamberk (Orlickoústecko) - Vrtulník havaroval dnes v zámeckém parku v Žamberku na Orlickoústecku. Cestovali v něm čtyři lidé, z toho dva nezletilí. Jeden člověk je lehce zraněný. ČTK...

Tato informační stránka o Eva Maturová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Maturová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes