15
new stories - click to show

Jana Izáková

Related to

Kdo je očkován přednostně a seznam zapojených lékařů

Pardubický kraj - Praktičtí lékaři se od 1. března zapojili do očkování proti covid-19. Přinášíme vám seznam zapojených lékařů v okrese Chrudim i Pardubice a informace o dalším postupu včetně shrnutí, jaké vakcíny jsou kde dostupné. [[img:chrn_ful...

Policie pátrá po těhotné Janě (15). Je v 8. měsíci, panují obavy o nenarozené miminko

14.July » Život v Česku
Policie od 3. července pátrá po patnáctileté těhotné Janě Izákové. Podle informací, které policie zveřejnila, odešla z Dětského centra Veská na Pardubicku. Tam měla po porodu žít se svým dítětem. Je v osmém měsíci těhotenství.

Policie pátrá po těhotné Janě (15): Dívka bude brzy rodit!

14.July » Blesk.cz
Už jedenáct dní pátrá policie na Pardubicku po patnáctileté dívce Janě Izákové, která je v pokročilém stádiu těhotenství. Odešla ze zařízení, v němž žila, a nikomu se neozvala. Je možné, že utekla za svým přítelem, který se ale pravděpodobně před ...

Patnáctiletá dívka zmizela před porodem, policie ji hledá už přes 10 dní

14.July » tn.cz
Policie pátrá po patnáctileté dívce, která je v pokročilé fázi těhotenství. Odejít měla z dětského centra Veská na Pardubicku a mohla by brzy rodit. V případě, že byste o ní měli jakékoliv informace, kontaktujte linku 158.

Tato informační stránka o Jana Izáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Izáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes