15
new stories - click to show

Michal Volf

Related to

Písknu a bude fotbalová kariéra. Policie popsala Berbrovu protekci s postupy sudích do vyšší ligy

5.November » Lidovky.cz
Policie v případu údajného rozsáhlého ohýbání fotbalových zápasů za úplatu okolo Romana Berbra popsala, jaké pořádky v zákulisí českého fotbalu měly panovat. Důležitá byla údajně i protekce s postupy sudích do vyšší ligy.

Kompletní rekonstrukce panelového bytu

11.December » Panel Plus
Panelové domy jsou fenoménem, ve kterém stále bydlí více jak třetina našich obyvatel. Jejich dispozice někdy bývají na první pohled stísněné, většinou ale umožňují velkorysé přestavby.

MTB Tour dává závodníkům žolíka a divákům pestrý program

25.September » RoadCycling.cz
Už tuto neděli v Litoměřicích odstartuje 5. ročník MTB Tour České středohoří. A že tato akce pro širokou veřejnost nemá obdoby, potvrzuje aktivita pořadatelů, kteří mimo celé řady zpestření pro závodníky a diváky, připravili velmi atraktivní ceny ...

U kasy tu sedí poctivost!

9.April » Ahaonline.cz
Unikátní bar bez obsluhy se sázkou na poctivost. Tak takový stojí na okraji Krásné Lípy na Děčínsku. Pěší turisté i cyklisté si tu můžou odpočinout, dát si něco na zub, pak po sobě uklidí a zaplatí do kasičky. To vše v krásném prostředí Národního ...

Tato informační stránka o Michal Volf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Volf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes