ZVOLNĚNÍ: Fair play je samozřejmostí? Nezapomínejme ho ale docenit

5.November » iDNES.cz
Když takový okamžik přijde a pak se hokejistů zeptáte, proč svůj tým vědomě připravili o výhodu, snad každý vám odpoví: „To byla samozřejmost.“ Jestli jste zmatení, řeč je o gestech fair play. Jako by opravdu platilo, že „sportovec nikdy nepodvádí...

Voráček hraje fér! Za nerozhodného stavu odvolal vyloučení soupeře

2.November » NHL.cz
Skvělé gesto předvedl v nočním zápase NHL mezi New Jersey a Philadelphií český útočník Jakub Voráček. Tři minuty před koncem třetí třetiny, za nerozhodného stavu 3:3, se rozhodčí chystali potrestat domácího obránce Damona Seversona za vysokou hůl.

Tato informační stránka o Jake Voráček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jake Voráček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes